Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Be van gyulladva a foginyem,...

Be van gyulladva a foginyem, de ugy istenesen nagyon bevan gyulladva. ket nap alatt egymast kovetoen kilett huzva ketto fogam, van valami tippetek mivel lehetne hatasosan enyhíteni a gyulladast?

Figyelt kérdés
Xiloxot irtak fel nekem, fajdalom csillapito es elvileg gyulladas csokkento viszont nem akarok fajdalom csillapiton elni, foleg ha nrm is hat neha akkor nem tudom mit csinaljak. Nezzuk azt hogy 4orankent beveszek egyet (1nap 3szor) es még e mellé tudna valaki segiteni mivel lehetne még pluszban csökkenteni a gyulladast? Nem birom mar ezt a begyulladt inyt, nagyon kikeszit, barki tud adni valami erdemi tanacsot nagyon megkoszonnem.

2021. febr. 7. 14:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A nyilt seb felszivja magaba az alkoholt amugy, ami ugyanolyan hatassal van ram mintha meginnam. Ezert nem szabadna alkohollal oblogetni sem nekem, ha van bennem fajdalomcsillapito.
2021. febr. 7. 16:28
 12/12 anonim ***** válasza:
Alkohol? Hát nekem azt mondta a doki hogy ne használjak alkoholos szájvizet mert nem jó a sebnek. Szóval én se támogatom. Max akkor ha tényleg nincs más lehetőséged. Akkor azért biztos jobb a semminél.
2021. febr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!