Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » "Fogszabalyzoval" lehet MRI...

"Fogszabalyzoval" lehet MRI vizsalatot vegezni?

Figyelt kérdés

Megyek MRI-re, de sosem voltam es senki nem tajekoztatott, hogy ez milyen. Most olvasgattam, hogy hogy nez ki egy vizsgálat és azt irjak ugye, hogy fem nem kerülhet a gep kozelebe. Na mar most nekem van egy-egy drot iv a fogsoraimon belulre rogzitve. Vajon igy meg lehet ezt csinalni? Attol felek nem, mert sok helyen ezt olvasom. Mashol pedig azt, hogy a fogaszati fem az mas es siman megcsinálják.

Nyilvan oda fogok telefonalni mielott megyek, de kivancsi lennék masnak volt- e ilyen, mi a tapasztalat. Lehet vagy sem?


2021. febr. 7. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Google első találat:

[link]

2021. febr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen ezt en is olvastam. Mellette viszont az ellentétjet is, amint irtam felul.

Fel fogom hivni a fogorvost is, mit gondol.

2021. febr. 7. 22:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#1 az MRInél nem az a baj hogy zavarja a fém, hanem hogy az egész gép egy k. erős mágnes, simán kikapja a szádból a fémet (ha mágnesezhető)
2021. febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3

Az a másik probléma. De a nagyobb gond, hogy rohadt drága egy ilyen szerkezet, könnyen tönkre is mehet.

2021. febr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csütörtökön megyek, azt mondták, hogy megcsináljak siman, mert ezt mar nem jelent problémát. Elvileg 2000 ota mar orvosi femet hasznalnak mindenhez, ami ilyen. Azert izgulok, mert nyilvan mondtak, hogy ettől fuggetlenul elofordulhat baj, pl, hogy forrosodik a fem,de akkor jelezni kell es leallitjak. Jo tudni:)
2021. febr. 8. 20:18
 6/6 A kérdező kommentje:
Megcsinaltak az MRI-t, nem volt semmi problema:)
2021. febr. 21. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!