Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájban lévő gennyes pattanáso...

Szájban lévő gennyes pattanásokkal mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Sem nem hólyag sem nem herpesz,imndkettőhöz volt már "szerencsém". félgömb alakú véres-gennyes valamik,nyomásra gennyedzik
2010. aug. 16. 19:31
 1/6 1Roberto1 válasza:
51%
Veszel pattanás elleni krémet és azzal mosol fogat.
2010. aug. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem aftára gondolsz? Mert én még nem is hallottam pattánsról ami a szájba van. Próbálj reggel és este étkezés után fertőtlenítő szájvizet használni.
2010. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ilyen nekem is volt NE nyúlj hozzá mert elfertőződhet nekem akkor még tejfogaimvoltak és elkell menni fogorvoshoz inkább menj magánorvoshoz. nekem azt csinálták h két fogam felett volt és ahol a két fog összeért ott elválasztották vagy nemtom h hogy tudnám elmagyarázni bocsi:/ aza lényeg h csinálnak 1 rést a fogadnál ahol ki tudjon folyni a genny
2010. aug. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el fogorvoshoz. Ha az ínyen van, akkor az sipolynyílás is lehet, aminek rossz fog az oka. Ha nincs megfelelően kezelve, akkor később súlyos problémákat okozhat.
2010. aug. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az alsó ajkam belső részén szoktak nőni ilyenek.
2010. aug. 18. 11:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor az szerintem is afta lehet. Nem nagyon lehet vele mit tenni, vírus okozza és bő egy hét alatt magáról elmúlik.

Ne nyomkodd és ne piszkáld, azzal inkább ártasz, mint segítesz!

2010. aug. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!