Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek lehet belőle baj,...

Szerintetek lehet belőle baj, ha ma 3 nap után elszívok egy cigit?

Figyelt kérdés
Csütörtökön húzták ki két bölcsességfogamat, összevarrták. Azóta egy szálat nem szívtam, de már nem bírom. Szerintetek, ha odarakok egy gézt, és úgy szívom el akkor lehet belőle baj?

2021. febr. 14. 13:09
 1/7 anonim válasza:
100%
Igen, baj, nagyon fájdalmas és csúnya gyulladást tudsz vele okozni, aztán kezdheted elölről a 2 hetes megvonást.
2021. febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Pedig ez jó kezdet a leszokáshoz. Három napon már túl vagy!

Tedd egy perselybe a megtakarított pénzt, és számold ki, mennyi lesz ez 1 hét, 10 nap vagy egy év múlva.

Nem mellesleg nem lesz büdös a szád, meg a ruháid. És talán megúszod a tüdőrákot, infarktust, érszűkületet... Tudod, milyen drága egy jó minőségű műláb? És nem is mindenki tudja megtanulni a használatát.

De persze a te életed, úgy töltöd el, ahogy akarod.

2021. febr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kettest kiegészíteném: arról nem is beszélve, hogy a dohányzás a fogakat is tönkreteszi...
2021. febr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Én, mint dohányzó Fogorvosi asszisztens mondom, hogy ennyi idő után már el szívhatod..

3 nap után már ott van egy dugó, amit az alvadt vér képez. Arra vigyázz, hogy az ne essen ki és nem fog be gyulladni a helye, szépen lassan be gyógyul. 😉

2021. febr. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor kérdeznék tőled gyorsan, ha nem gond. Picit meg vagyok ilyedve, mivel nem tudom, hogy hogyan, de a varrnak egy kis része feljött. Gondolom ismered a csikozásos módszert, nekem azzal csinálják. Kivesznek egy csíkot, és beraknak helyette egy kisebb, aspirinnal átitatott csíkot. Na most ezt után lehet szívni? Köszi a válaszod
2021. febr. 18. 11:24
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Igen, ez nem befolyásolja a gyógyszer felszívódását.
2021. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De utána keletkezik egy kisebb seb, vagy tévedek?
2021. febr. 18. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!