Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gennyes fog teendő?

Gennyes fog teendő?

Figyelt kérdés
Mar lassan két hete hogy a jobb oldali bolcsesseg fogam gennyes.Szedtem 5 napig antibiotikumot de nem mult el es az a furcsa hogy ha oldalt a fogínyemet nyomom akkor a genny a fogbol szivarog ki a masik pedig hogy nem fáj egyáltalán nincs megdagadva mit kéne tennem tartok tőle nehogy valami komolyabb legyen belőle elore is koszonom a valaszokat 25L

2021. febr. 14. 21:53
 1/5 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Mielöbb el kell tàvolitani a bölcsességfogadat!
2021. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
Nem nagyon tudsz vele mit csinálni, öblögesd valami alkohollal, whiskey, vodka, pálinka, ami van esetleg otthon, de ne valami cukros likör vagy bor....és nem kell lenyelni az alkoholt, de legyen 40 fok körül az alkohol tartalma, és szivogasd a fogad, tisztulnia kell.
2021. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki kell húzni
2021. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"egyáltalán nincs megdagadva"

Nekem is így volt bár én nem szedtem antibiotikumot ezért bedagadt. De nem csak bedagadt, konkrétan hatalmas tokám nőtt miatta. Úgyhogy vagy szeded az antibiotikumot vagy kihuzatod.

2021. febr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsesség fogat nem szoktak gyökérkezelni, úgyhogy általában húzás a megoldás.
2021. febr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!