Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap megyek gyökér tömésre....

Holnap megyek gyökér tömésre. Gyökérkezelt fogat is érzéstelenítővel tömnek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 17. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Én kértem bele gyökérkezelés utan is biztonsag kedvéért. Szerintem kérhetsz. Magándokinál voltam.
2021. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha kéred, igen.
2021. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én minden aprósághoz kérek érzéstelenítést, de ezt még sosem kérdezte az orvos, pedig jópár fogam gyökérkezelve van. Nincs benne ideg, ami fájjon.
2021. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nincs benne ideg, elvileg nem szabad, hogy érezz bármit is, nekem azt mondta az orvos, hogy ezért nem is ad érzéstelenítőt, ha van valami menet közben jelezzek. Persze érzéstelenítés nélkül sem éreztem semmit.

Úgyhogy ha a szuritól tartasz, akkor no para. :)

2021. febr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazából én pont hogy kérnék érzéstelenítőt. Utoljára mikor át mosták a gyökérkezelt fogat éreztem fájdalmat pedig a doki szerint nem szabadna. 2 hétig volt bent gyógyszeres tömés.

Hát remélem nem fog fájni én mindig gyomor ideggel megyek fogorvoshoz.

2021. febr. 17. 21:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha végleges tömés van a gyökerében akkor már nem él a fog, nem fájhat. Ha még gyógyszeres tömés van benne akkor fájhat, ilyenkor az orvos adja az érzéstelenítőt.
2021. febr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem kaptam érzéstelenítőt. Rakott be csapot is nem fájt hál istennek.
2021. febr. 18. 17:27
 8/9 anonim ***** válasza:

6os vagyok.

Ha már be rakta a csapot akkor kész a gyökérkezelés, tehát a koronát fogja be fejezni. Nem fogsz érzéstelenítőt kapni.

2021. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom hogy már csak a korona van hátra. Attol féltem hogy ez a csap behelyezés fájni fog érzéstelenítő nélkül.
2021. febr. 18. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!