Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért ilyen undorító az...

Miért ilyen undorító az összes fogkrém?!

Figyelt kérdés
Rengeteg félét próbáltam már, az ízüktől, és az állaguktól is teljesen kivagyok! Akár gyerek- akár felnőtt fogkrém! Most komolyan, semmit nem találtam a neten erről, nem hiszem, hogy egyedül vagyok ezzel, nyugtassatok meg! Ma készítettem házi fogkrémet, annak már az illata is nagyon tetszik, nemsokára ki is fogom próbálni, de biztos vagyok benne, hogy tetszeni fog! Eleve nem is az a krémes, undorító állag, hanem enyhén darabos, tuti nem lesz olyan érzés, mintha egy benyeltem volna egyben egy tubus mentolos krémet amitől csak öklendezem és feldagadt vörös szájjal létezem még vagy fél órán keresztül!! (Kevés fogkrémmel is ugyanez volt a helyzet, fél borsónyit nyomtam a kefére, és nem elég, hogy gusztustalan volt a szaga, íze, állaga is, de még a pofám is feldagadt és bevörösödött tőle, mármint a szám és KÖRNYÉKE! Hogy lehetne így utcára menni?! Mint aki lovat szopott már elnézést...
2021. febr. 26. 13:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

A paradontaxot próbáltad már, na az nem mentolos, hanem sós. Én meg azt nem szeretem. A DM-be van kókuszolajos fogkrém, alig érezni a mentolt, és az is nagyon sűrű, én alig tudtam kinyomni a tubusból.

A szódabikarbónás házi fogkrémekkel én se próbálkoznék, roncsolja nagyon a fogzománcot. A fogorvosoknak is ez a véleménye róla.

2021. febr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat.


#8-as, valószínű bamba voltam, mert többször kerestem már rá mentolmentes fogkrémekre, de nem találtam meg ezt... meg boltokban is nézelődtem, de ott valószínűleg nem volt ez a fajta, amit linkeltél.

2021. febr. 26. 14:12
 13/18 Metionin ***** válasza:
66%
Én is rühellem a mentolt, a signalnak van egy szegfűszeges, azt használom. Kókuszos is van belőle. Van több mentol nélküli fogkrém is pl. az elmex amit írtak meg az ilyen ayurvédikus fogkrémek.
2021. febr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%
Én sem bírom sem az erős mentholt sem azt a típusú krémet ami nem oldódik fel hanem beleragad a fogkefébe de addig kerestem míg nem találtam olyat ami jó. Amiket szeretek az a Vademecum 2 in 1 rózsaszín gyerek fogkrém finom és ez nem is krém hanem híg, a DM sajátmárkás Dontodent sensitivek is jók, az új kókuszolajos is. Fluormentesből a Dr Chen aloe verás, a RebiDental Herbal és a Promise nevű szegfűszegolajos mind ilyen.
2021. febr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%

Curaprox fogkrémeket használok, mást nem is nagyon tudok. Ezekből millió felé variáció van, mentol mentes is, gyümölcsös is. Neten nagyobb a választék, de néha DM üzletekben is találok. Érdemes próbálkozni velük. Minőségi termékek.

Nekem is problémám van a legtöbb fogkrémmel. De ezek beválltak.

2021. febr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Eddig hogy oldottad meg
2021. febr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A Curaproxot én is ajánlom! Nagy a választékuk és felnőtteknek is csinálnak ízesített fogkrémet, mentol menteset is!
2021. febr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
En csak az elmexeket birom,az osszes tobbitol oklendezem
2021. jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!