Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kb. 3 het alatt mennyit...

Kb. 3 het alatt mennyit romolhat egy lyukas fog allapota, ha neha kicsit mar szur?

Figyelt kérdés
2021. márc. 1. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Fájdalomra gondolsz? Egyik pillanatról a másikra elkezdhet nagyon fájni. Nekem egyszer elkezdett kicsit "szúrni", másnap már remegtem az ágyban a fájdalomtól.
2021. márc. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hat, erre igy nem lehet mit mondani, ha nem ragsz azon az oldalon, akkor szerintem 3 het alatt talan nem lesz semmi, hacsak nem gyullad be nagyon. Hasznalj valamilyen gyulladascsokkento szajvizet, nekem az segitett.

Egyebkent legutobb 2 hetet kellett kibirnom rossz foggal, iszonyatos fajdalmaim voltak, en azt hittem, hogy ki kell huzni, de csak tomest kellett benne cserelni.

2021. márc. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Maga a szuvasodás úgy fizikálisan 3 hét alatt nem lesz nagyobb. Tulajdonképpen, ha tegyük fel 3 hét múlva gyökérkezelni kell, akkor biztos hogy már ma is oda futna ki a dolog, ha nkeiállna egy fogorvos, ha pedig egy egyszerűbb szuvasodás, akkor 3 hét múlva is tömni kell majd csak.


Amit mérlegelni kell, hogy a fájdalom nagy eséllyel fokozódhat 3 hét alatt, vagy a szuvasodás miatt letörhet a fog, megnehezítve ezzel a későbbi ellátást.

2021. márc. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!