Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan szedjem ki, baj ha ott...

Hogyan szedjem ki, baj ha ott marad?

Figyelt kérdés
4napja húzták a fogam. Tényleg oda figyelve ettem mégis oda került egy étel maradék még az első nap. Azt mondta a doki nem baj majd kilöki magát. Ez megtörtént, ott van a tetején de sehogy se bírom leszedni és már nem is merem piszkálni mert előbb elkezdett vérezni picit. Fogmosásnál nem nagyon tud kijönni, mert mindenhol mosom kivéve ott, ha hozzá érnék fogkefével szerintem ömlene belőle a vér. Öblögetni nem szabad bár én ma már csináltam, de az se segített. Különösebben nem zavar, hogy ott van csak szerintem azért nem is olyan jó :D
2021. márc. 15. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy az ételmaradék, ha egy fehér réteg, ne piszkáld. Meg amúgy se nyúlkálj oda, és tartsd be az előírásokat (semmi tejes, kávé, állati fehérje stb), akkor nem lesz gond.
2021. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma már ettem tejterméket. Fogorvosom azt mondta 3napig nem lehet :o
2021. márc. 15. 22:09
 3/5 anonim ***** válasza:
1 hétig nem lehetne tejtermékeket, húst, tojást, forró dolgokat. Orvos rokonom mondta, neki meg fogorvosi egyetemen, tehát ez lenne a hivatalos álláspont. Valószínűleg nem lesz gond, de inkább ezeket most hanyagold.
2021. márc. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne piszkáld, mert elfertőzöd a sebet, kilökődik az majd magától.
2021. márc. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kilökődött, ott van a tetején, de nem mozdul még mindig.
2021. márc. 18. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!