Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogorvosi ellátásnak mostans...

A fogorvosi ellátásnak mostanság nem a fogmegtartás a célja? Korábban az volt. Saját tapasztalatom!

Figyelt kérdés

Tény, sajnos a panaszt egyáltalán nem okozó amalgántöméses fogaimból a fogorvos kiszedte a 20 éves, de jól tartó amalgántöméseimet. Szánom-bánom hogy ezt megengedtem neki (nem én kértem tőle).

A 20 éves, panaszt nem okozó amalgán tömések helyén a fehér tömések 3-4 hónap után sorban potyognak ki. Ez nem az első, nem a második, hanem már sorozatos eset nálam. Erre már rákérdeztem az orvosnál, hogy mire véljem a fehér tömések silányságát?

Tény, az amalgán töméseim 20 évig is bírták - bírták volna több ideig is, ha nem szedi ki a fogorvos és lecseréli őket a pár hónapos tartósságú fehér tömésekre....


2010. aug. 19. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem vannak 15 éve jól tartó fehér töméseim. Talán fogorvost kéne váltanod!
2010. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Harrr ***** válasza:

Ha az ingyenes fehér tömésről van szó, ne csodálkozz, silány minőségű. Számíts rá, hogy ki fog potyogni!


Ha fizettél érte 5-10 ezreket, akkor új orvos.

2010. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogorvost kéne váltanod. Párom egy éve cseréltette ki a töméseit és azóta sincsen panasz rá.
2010. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!