Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vérdugó tetejére került egy...

Vérdugó tetejére került egy kis kajadarab. Baj lehet belőle?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt húzták ki a bal alsó 6-os fogamat. Baromi éhes vagyok már ezért ettem másfél szelet teljes kiőrlésű toast kenyeret. Ebből, egy pici morzs a vérdugó tetején van. Ki kell onnan piszkálnom, vagy hagyjam? Egyébként hány napig kell vigyáznom, hogy ki ne essen? Csak mert így nem merek enni, és inni is csak alig.

2021. márc. 23. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem gond, semmit nem kell vele csinálni. Inni szabad, rágni is a másik oldalon. Amit tilos: szívogatni, öblögetni, piszkálgatni.
2021. márc. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ezekről tájékoztatott a doktornő, de arra nem tértünk ki, hogy mi van, ha olyan balfék módon eszem a túloldalon, hogy ételdarab kerül bele. Mindegy, ahogy mondta, nem csináltam vele semmit, óvatosan, kis kortyokat ittam, tehát az sem hozta ki, ma reggelre pedig már félig össze van zárulva a seb (pedig jó nagy volt), és nem látok annyira bele.
2021. márc. 24. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!