Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szégyellek elmenni fogorvoshoz...

Szégyellek elmenni fogorvoshoz, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Több rossz fogam van, fogkő, lyukasak is, nagyon szeretném megcsináltatni, nagyon szeretnék menni, de szégyellek így odaállítani. Hogy így elhanyagoltam magam és mit fog gondolni.

2021. márc. 27. 13:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Semmit sem fog gondolni, mert ez a munkája. Látott már sokkal rosszabbakat is. Az a lényeg, hogy ne találgass baromságokat, hanem mondd el, hogy nem törődtél velük, ezt szeretnéd megváltoztatni. Értékelni fogja.
2021. márc. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
6%
Nagyon jó, akkor hanyagold tovább és kiesik magától - problem solved.
2021. márc. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
11%

Sajnos nem igaz, amit az első ír... Nagyon sokszor a szinte makulátlan fogsorokat is becsmérlik, illetve ha mondjuk rendszeres fogmosás mellett rohadnak ki a fogaid, akkor lehazugoznak.

Eleve azt feltételezik rólad, hogy egy igénytelen proli vagy, mert van pár rossz fogad.

De az asszisztensek a legrosszabbak... Mivel kisebbségi komplexusban szenvednek, Ők még jobban fel fogják hívni a figyelmedet a szabályos fogmosásra.

Ezt onnan tudom, hogy anyám pont egy ilyen asszisztens és sokat voltam bent több munkahelyén is.


Inkább fiatalabb dokihoz menj és kizárólag magánba, akármennyibe is kerül

2021. márc. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Nap mint nap lát sokkal durvábbakat, nem akad fent semmilyen eseten.

Én úgy állítottam oda anno hogy konkrétan három fogam teljesen hiányzott, csak a csonkjuk volt, mert szó szerint kirohadtak az évek során. És ráadásul nő vagyok.

Nem érdekelt, és az orvost sem érdekelte. Csak az érdekelte hogy van munkája, fizető vendége. Korábban örültem ha van mit enni, az huszadlagos kérdés volt hogy mivel. Aztán ahogy változtak az életkörülményeim, az első az volt hogy rendberakattam a fogaimat.

És ez még mindig nem volt extrém eset, el sem tudod képzelni miket lát egy fogorvos a munkája során.

Egyébként meg az orvosok nem ítélkeznek, meg nem hüledeznek azon hogy milyen állapotban kerül hozzájuk valaki. Azt nézik hogy mit tudnak belőle kihozni.

Ha veszel egy házat és hívsz felújítókat, ők sem azon fognak pattogni hogy ez a ház mennyire szörnyű állapotban van, ők rögtön azt vizionálják hogy milyen potenciál van benne, hogy mit tudnak belőle kihozni, hogy miket kell rajta megcsinálniuk hogy szép legyen.

Semmilyen orvos előtt ne szégyelld magad soha, neki munkadarab vagy.

2021. márc. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

3

Harom orszagban eltem mar, tobb fogorvosnal is jartam egy varoson belul, de sosem ert meg ilyen problema. Bar lehet, hogy a magyaroknal ez maskepp mukodik. Nem csodalkoznek.

2021. márc. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
11%

Le lehet pontozni, elhiszem hogy esetleg nektek szerencsétek volt, de én ebben nőttem fel. Óvoda után anyám átvitt a rendelő hátsó szobájába, ahol játszhattam a számítógépen... Ez legalább 10-11 éves koromig így ment, csak akkor már iskola után mentem át.


Az után pedig állami helyen dolgozott, mások orvossal nyílván. Oda nem jártam olyan gyakran mert nagyobb voltam, de ott is hasonlókat tapasztaltamx

2021. márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

6

Talan normalis (magan) orvosokat kell keresni.

2021. márc. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
12%
Ezzel egyetértek, de az én véleményem az hogy kevesebb van belőlük mint az olyanokból akik mindenbe beleszólnak...
2021. márc. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Akkor lehet, hogy anyukád hozzáállásával van a probléma, és nem a szakma minden képviselőjével.
2021. márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%

Azzal is.

Nyílván a szakma minden képviselőjéről ezt nem jelenthetem ki általánosságban.

De az sem jelenthető ki, amit az első írt...

Szerintem pedig több az olyan amilyet én írtam és kevesebb az olyan, mint amit az első írt.

2021. márc. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!