Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerdán voltam fogorvosál,...

Szerdán voltam fogorvosál, elkezdődött a gyökérkezelés, azóta eszméletlenül lüktet, mikor fog picit alább hagyni?

Figyelt kérdés
Pici tűvel lenyúlt a fogideghez, tett bele gyógyszeres tömést, majd lezárta. Jövőhét pénteken megyek ismét, addig ez a fájdalom így marad?
2021. ápr. 2. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem így , menj vissza előbb. Ki kéne szedni a gyógyszeres tömést , újra kitisztítani.
2021. ápr. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi lett a fogaddal kérdező?
2022. jan. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődést,a gyógyszeres tömést kiszedte, újra tiszítás, majd megint bele a gyógyszeres tömés. Aztán röntgenezték, és kiderült, hogy van egy 4.csatorna és az lobbant be, az is tisztítva lett, majd ugyanúgy gyógyszeres tömés. Végén rendes tömés, és korona került rá.
2022. jan. 21. 16:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Köszi.Neked is érzékeny volt az arcod abban az oldalban nyomásra?
2022. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, +fájt a fülem és a fejem is.
2022. jan. 21. 18:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idő alatt múlt el?Nekem 2 kezeléy volt szóval 2 hete érzékeny ott az orrom mellett az arcom nyomásra,és mindenre ráparázok.....ciszta stb.
2022. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Antibiotikum kúra mellett kb 2-3nap volt az erősebb, onnan fokozatosan csökkent.
2022. jan. 21. 18:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Valamivel picit nekem is jobb,de még ideiglenes tömés van benne,és még genny mindig ürül a hólyagból.Lehet emiatt érzem még az arcom.Teljesen beparáztam.Most a kamillát akarom kipróbálni.
2022. jan. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igazából nem fáj semmi,sehok,csak ha megnyomom az arcom.
2022. jan. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kamilla tea nem jó rá, ha folyik belőle a genny, az a jó, mert ürül. Ne nyomkod, majd rendbejön magától.
2022. jan. 21. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!