Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 23 évesen fogpótlás mennyivel...

23 évesen fogpótlás mennyivel drágább magán orvosnál,mint a körzetinél?

Figyelt kérdés
Most olvastam,hogy 18 év felett fizetni kell a körzetinél is az orvosi díjat (ha nem középiskolás) fogpótlás esetén. Nálunk egy pár éve végzett fogorvos van akiről azért hallani rosszakat is. Ha már fizetni kell érte akkor lehet inkább valami tapasztaltabb orvosnál csinálnám. Mekkora különbség lehet? A körzetinél ugyan annyi a munkadíj? Illetve az anyagköktség (ha így hívják) között van különbség?
2021. ápr. 6. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Sokkal. Egyébként azért nem értem a kérdést, mert a magánrendelők árait a neten megtalálod, és szerintem az SZTK fogorvos árait sem lehet valami bonyolult kinyomozni. Miért nem nézel utána?
2021. ápr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Maganfogorvos sokkal megbizhatobb igaz dragabb de jobb
2021. ápr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
77%
A pótlást mindig fizetni kell. A magán sokkal többe kerül, mert eleve drágább minden, plusz mindent kifizettetnek, a vizittől kezdve anyaghasználatig mindent.
2021. ápr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nálunk nem tudom kideríteni mennyibe kerül csak így,hogy elmegyek és megkérdezem. Azt viszont tudom,hogy a közeli városban az sztk-ban mennyi. Szerintetek van eltérés a kettő között vagy egységes?
2021. ápr. 6. 13:55
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Van eltérés.
2021. ápr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Igen van, sokkal szebb, minőségibb
2021. ápr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En mindenkeppen a magant ajanlom, sokkal profibb a munkajuk. Igaz, hogy draga de aki megteheti mindenkeppen oda menjen szrintem
2021. ápr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!