Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Belül letört tömött fog....

Belül letört tömött fog. Mennyire lesz drága?

Figyelt kérdés
Van egy fogam, amivel mindig volt gond: egyszer tömték, egyszer cserélni is kellett a tömést mert egy kis részen felrepedt a fog, most pedig a belső rész teljesen letört, ínyig. Esett már meg valakivel hasonló? Hogyan kezelték neked?

2021. máj. 1. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Az már kuka. Ha a gyökere egészséges, akkor lehet bele csapot rakni, és arra építkezni, vagy más módon pótolni, ezt majd a fogorvosod mondja meg.
2021. máj. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy erted, hogy kuka? :(
2021. máj. 1. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:

"most pedig a belső rész teljesen letört, ínyig"

Így értem.

2021. máj. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Nem kuka... Lehet rá koronát rakatni. Kb. 20-30ezer. Így még sokáig jó lehet, de menj el fogorvoshoz!


Vagy a kukás legény erről nem hallott? Bírom, mikor hülyék osztogatnak tanácsot! Nem szabad itt mindenkinek hinni. Én is sokszor hallgattam itt hülyékre, ezt az oldalt nem szabad komolyan venni. Mondjuk nekem korona nélkül is bírta évekig, de rakattam rá, mert így tartós, de 5 év után is utálom, 2013-ban tört le... Úgyhogy még jó sokáig jó lehet :) Nem kell kihuzatni, vagy implantátumot rakni rá, az is ilyen ilyen puszta, fele amalgám tömés fog :) Ha ott a fog, minek rá csap, arra lehet korona!

2021. máj. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!