Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy kezdhet el egyszerre az...

Hogy kezdhet el egyszerre az összes fogam szuvasodni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Életemben nem voltam még ilyen rosszul mint most. 2 hete észrevettem hogy az alsó fogsorom belül szuvasodni kezdett, és átjött kívülre is. Annyira nem érdekelt, úgy voltam vele hogy alul van. Viszont fölül is elkezdek, nem egy, nem kettő, hanem az összes közt látom a fekete részt. 16 éves vagyok, a szüleim semmit nem tesznek vele..Segítsetek..nem szeretnék lány létemre undorítóan kinézni..mindig mosok rendesen fogat..teljesen összeomoltam emiatt.
2021. máj. 21. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérj időpontot és menj el a körzeti fogorvoshoz. Más tanácsot nem tudunk adni.
2021. máj. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem holnap amint lehet beszélek szüleimmel és felhívjuk..ezt visszafordítani már nem lehet ugye?
2021. máj. 21. 22:29
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Rosszul mosod.

Hol lyukadnak? Fogkoz vagy barazdak??

Tini vagy , fejlodsz.

Alapban szedhetnel kalciumot

2021. máj. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az nagyon nem valószínű, hogy az összes egyszerre lyukad ki, ráadásul hirtelen. Valami mást láthatsz te. És nyilvánvalóan nem mi segítünk, hanem a fogorvos. És nem fogsz undorítóan kinézni, mert ami lyuk, azt betömik, ami meg nem lyuk, arra is mond valamit. Az "annyira nem érdekelt" kezdetű mondatod értelmezhetetlen. Alul lehet lyukas fogad, az nem baj? És mi az, hogy a szüleid semmit nem tesznek? Nem küldenek el fogorvoshoz?
2021. máj. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet genetikailag is lehet valami nem? családod hogy éll fog ügyileg?
2021. máj. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy genetika, vagy valószínűbb, hogy valami olyan cuccot fogyasztasz ami elszinezi a fogadat.

Ismerek olyat akinek már 20 évesen totál lilásszürkék voltak a fogközei a kannásbortól.

2021. máj. 22. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát mindenkinek rosszak a fogai igazából..a nem érdekel azt úgy értettem hogy ott nem látszik a kis barna pötty..felül viszont minden fogközben..szerintem 4-5 havonta van suliban fogorvos, ott legutóbb is november körül azt mondták hogy példaértékű fogaim vannak, ezért nem értem.
2021. máj. 22. 08:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Az nem szuvasodás, menj el hétfőn és nézesd meg. Fájna is, ha lyukas lenne.
2021. máj. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!