Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha van egy rossz fogam es nem...

Ha van egy rossz fogam es nem kezeltetem idoben az tonkre teheti a tobbit is? Mert rovid idon belul par honap alatt elkezdtek szuvasodni es kilyukadni a fogaim mas jart igy?

Figyelt kérdés
2018. júl. 12. 11:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Csak az a baj ha tomik vagy huznak,utana nem hajolhat emelhet cipelhet erolkodhet az ember. En meg olyan helyen dolgozok ahol kell es otthon sem szoktam a tv elott ulni ez a bajom
2018. júl. 12. 11:31
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Ezt hol hallottad, hogy tömés után nem hajolhatsz, emelhetsz? :D
2018. júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos a többi fogra is átterjedhet, jóval gyorsabban szuvasodhatnak, mintha kezeltetnéd azt a fogat. Egy-két napig valóban nem jó, ha extrém nehezet emelsz, de ha hozzá vagy szokva az se olyan rossz, aznap gondolom úgy se dolgoznál már.
2018. júl. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj nekem tomni es huzni is kell. De egy ismerosomneknis huztak tegnap es a dokinis mondta neki hogy ha van egy rossz foga az olyan mint pl a paradicsom tonkre tezsi a mellette levoket es igy tovabb. Ezert csodalkoztam hogy rovid idon belulbnekem is sok rossz fogam lett
2018. júl. 12. 12:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha approxialis a szuvasodas tehat fogkozti, akkor valoban atterjed egy ido utan. Ezert fontos a rendszeres ellenorzes.
2018. júl. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!