Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi várhat rám? Nagyon fog...

Mi várhat rám? Nagyon fog fajni? Egyre nagyobb a baj?

Figyelt kérdés
Van egy felső fogam. Anno ugy szetbarmolta a doki /összeroppantotta mielőtt kihuzta volna/ vissza se mentem mar es oszinten elhanyagoltam hogy kihuzzak a maradekot. Most szettort a fogam egy mm darab latszik az egesz fogambol es bent van a gyökere. Ebbol szajsebeszet lesz ezt elore latom. Mit fognak ott csinalni es Mennyire faj ha szetvagjak az inyem? Koszonom a valaszokat.

2021. máj. 24. 11:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a valaszt igazán megnyugtatoak
2021. máj. 24. 14:39
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer úgy tört le a fogam, hogy íny alá. Már tömött fog volt, addig bírta. Szintén felső fog. Én is féltem tőle, hogy szájsebészet lesz belőle, de a fogorvosom kinevetett, majd azt mondta, hogy elég nagy szégyen lenne, ha nem tudná kihúzni. Fájdalmat nem éreztem, de mégis olyan fura érzés volt. De tényleg nem fájt még egy kicsit se. Mondta, hogy szilánkok maradhatnak, de azok ki fognak lökődni. Egy hét múlva mentem kontrollra, tényleg volt egy szilánk, azt egy csipesszel távolította el. Utána volt egy röntgen, hogy maradt-e még valami, de szerencsére semmi.
2021. máj. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. En nem ismerem ezt a körzeti fogorvost de holnap megprobalok időpontot kerni a bemutatkozasra. Van egy fogam meg amibol elkezdett kiesni a tomes de az nem volt gyokerkezelve tomes elott. Igy azt se tudom milyen atelni.
2021. máj. 24. 14:54
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Akármit fognak csinálni a fogaddal, inkább kellemetlen lesz, mint fájdalmas. A kellemetlen alatt azt értem, hogy nem jó, amikor az ember szájában turkálnak, és tátani sem éppen kellemes, de ezek a legrosszabb részei.

Viszont sok egészségügyi gondot megelőzöl, ha rendbe tetteted a fogaidat.

Szóval, csak nyugi, nem lesz semmi gond :)

2021. máj. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszt 😍
2021. máj. 25. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!