Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek nagyon cikis,ha...

Szerintetek nagyon cikis,ha felnőttkènt fèltem a fogorvosnál?

Figyelt kérdés

Lakóhelyet váltottam,ès új orvoshoz kerültem.Minden èvbe rendszeresen jártam gyerekkorom óta.A mostani

körzeti fogorvosomnál,akit sokan kedvelnek,elèg kellemetlen volt a fogkövek leszedèse.Zavaróbb,mint a többi fogászati kezelès(húzás,tömès,gyökèrkezelès),ès ezt èszrevette rajtam.Utána megjegyezte,hogy nem èlveztem.Hát nem,de azèrt hagytam.Szerintetek váltsak dokit.



2021. máj. 26. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha jól dolgozik és árban is jó, akkor ne válts.

Amúgy nem ciki, vannak ilyenek, akik nagyon félnek. Van mikor egy egy idősebb bácsit is nyugtatni kell fogorvos előtt. Én meg úgy vagyok vele, mintha csak egy szürke hétköznap lenne. Nem tudok izgulni orvosi vizsgálatoknál, vervételnél, plazmaadásnál meg sehol máshol. Urulógián még nem voltam, na attól láttatlanba is félek. Mindenkinek van valami amit nem szeret és szorong kicsit miatta. Ez természetes és nem ciki.

2021. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kell orvost váltani. Én is félek, pedig nem vagyok gyerek. Csak fogkő problémáim vannak. Nincs egy lyukas vagy problémás fogam se. Nem kaptam még injekciót sem. Az orvosom tudja, hogy félek. Mi jót szoktunk nevetni rajta. Hidd el, hogy nem te vagy az egyetlen félős páciense.
2021. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szakrendelèsre járok nem magánra.Fèltem ,de azèrt elmentem,mert fontos nálam a szápolás.Egyèbkèn,meg kedves doki.
2021. máj. 26. 21:40
 4/7 A kérdező kommentje:
41_vagyok,ès van 2 gyerekem.
2021. máj. 26. 21:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, ez nem számít. Tényleg. Egy fogorvosi kezelés senkinek sem a nap csúcsa.
2021. máj. 27. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az emberek nagyobb része fél, szóval nem gond. Az a lényeg, hogy ennek ellenére elmész és túlesel rajta.
2021. máj. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De ha nem volt szimpatikus az orvos, akkor nyugodtan válts másikra. Vannak nagyon kedves fogorvosok is. Bár ez amit írtál még nem olyan durva, hog, ezért válts, hogyha amúgy elégedett voltál vele.
2021. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!