Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek az oltás műve?

Szerintetek az oltás műve?

Figyelt kérdés
Igaz, sok éve hanyagoltam a fogaimat, mindegyik megvan és felül fogszabályzásnál nem akartam félteni de kettőt kihúztak semmi baj velük, csak a pár lyukas fogaimnál van baj. Oltás előtt soha nem fájt, csak most fáj mint állat mert ízületi fájdalmak jelentkeztek, mit csináljak? Igen fogok fogorvoshoz menni muszály lesz betömetni amit kell vagy kiderül mizu, de ezt a benyillalo fájdalmat nem értem. Főleg ha mindenhol begörcsöl a fogaimba, lábaimba, karjaimba. 22 f vagyok.

#száj #oltás #fájdalom #Fogakban #Oltás előtt #Soha se fájt.
2021. máj. 30. 23:50
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Jeje
2021. máj. 31. 11:40
 12/24 anonim ***** válasza:
74%

9

Amikor valamilyen gyógyszernek nem ismertek a mellékhatásai akkor aki beszedi az a teszt alany. Majd azokból a kiserletekből lesz kiderítve a mellékhatás.

Szóval.. Nem is értem miért csodálkozol hogy nem tájékoztatnak hogy milyen mellékhatásai lehetnek az oltásnak, híszen csak kísérleti fázisban van.

2021. máj. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
76%
Szóval oltás után elkezdett fájni a fogad, ezzel be is bizonyosodott számodra, hogy az oltás miatt van.. Értem..
2021. máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező!

Meg kérdezhetem a Végzettséged?

2021. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek is van hasonló tünete, neki zsibbad is az állkapcsa meg dagadt az ínye ,elég durván. Ő is a másodikat kapta pénteken :O
2021. máj. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
A 14 essel senki se foglalkozzon mert biztos fingja sincs semmiről mert nem ment el oltakozni. Teszem hozzá hamarosan kötelező lesz, igyis az lesz ha bárhova menni akar az ember. Agyhalott a 14 es, úgyis rád hívják a yardot hallod? Bárki vagy. Oltás ellenes suta. Ja ja, ha szenvedünk, akkor te is fogsz csalódni még az életben.
2021. máj. 31. 19:05
 17/24 anonim ***** válasza:
43%
Azok után amit írtál 14-nek, gondolom a 8 osztály sincs meg.
2021. máj. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Vigyázzatok mit írtok, mert kérdező elme háborodott, ezt írta üzenetben :


Azt a rohadt mindenségedet te egy fuu de tetű birka franc vagy. Hogy mersz ilyet kérdezni te büdös paraszt. Gyere fellöklek mint egy egeret azt eltaposlak. Itt az egészségről van szó nem végzettségrol te állat. Maradj magadnak


14 voltam.

2021. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
14 ritka nagy suttyó vagy
2021. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

19

Te meg analfabéta

2021. máj. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!