Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális ennyi időre adni...

Normális ennyi időre adni időpontot maganban?

Figyelt kérdés
Fogorvos, egy het mulva mehetek is, 50 ezres varos, nem 2 fogorvos van. Ez belefer?? Vagy akkor kevesen jarhatnak hozza valamiert?? Nala van altatas egyedul pl a varosban, nem emiatt megyek.
2021. jún. 14. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk szerintem most a vírus óta sokkal kevesebben mennek a féléves-éves rutinvizsgálatokra, csak az megy akinek panasza van, így máris sokkal több ideje van.

Én sem mertem menni mióta vírushelyzet van, nem tudom mikor jutok el :/

2021. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most nem ertem, sok vagy keves az 1 het?

1 het sok, ha faj a fogam, de egyebkent meg teljesen normal varakozasi ido maganban, legalabbis nalunk.

2021. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Köszi


2. Maga a várakozási ido, általánosan

2021. jún. 14. 21:53
 4/6 A kérdező kommentje:
Irtam, hogy azert lehet -e, mert keves az ügyfele...mert mondjuk bajuk volt vele. Bar legszebb potlasokat nala lehet kérni. Csak azt nem mindenki fizeti meg...
2021. jún. 14. 21:54
 5/6 A kérdező kommentje:

1, menj nyugodtan. Nem neked kell felni, hogy elkapod. Itr pl huzatot is csinalnak, ajto is nyitva. Meg tudnak fertőtleníteni kozben sprayvel.


Fu, en meg osszel dumaltam itt egy csajjal maszk nelkul, nem volt semmi


Ellenben februarban tavaly, amikor hire-hamva se volt, tok ilyen tunetekkel voltam beteg, soha eletemben nem ment el a szaglasom,izlelesem csak torzult...

2021. jún. 14. 21:57
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

En virushelyzet alatt sajnos mar haromszor is voltam, muszaj volt, de nem kaptam el semmit. Mindenki talpig beoltozve, fertotlenitos vizzel kell oblogetni, valami legtisztito gep is ment es a cipomre is huzni kellett egy olyan cipozsakot.

Most meg azert egyre tobben vannak beoltva, szerintem egyaltalan nem olyan gaz a helyzet, mint tavaly, ugyhogy nyugodtan menjen az, akinek muszaj, ne huzzatok, mert csak nektek lesz rosszabb :D

2021. jún. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!