Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az mennyire normális hogy...

Az mennyire normális hogy Október 15 re kaptam időpontot?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok bizony kell fogszbályzó ma voltunk édesapámmal bent és azt mondták időpontot csak Októberre tudnak adni , kérdés hogy ezt valahogy előrehozni , átteni lehetséges e?

Esetleg a tapasztalatokat is szivesen fogadom .koszönöm.



2018. márc. 27. 19:16
 1/6 szenes43 ***** válasza:
100%

Ha megengedhetitek keressetek egy magánklinikát. Biztosan nem olcsó de nem csináltat hetente fogszabályozót az ember.

Ezzen nem érdemes vakaródzni mert egy életre kihatással lesz rád és később már körűlményes rendbehozni.

2018. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogadd el azt ami időpontot adtak. Ha eddig elvoltál, akkor elleszel addig is. Most mitől lett sürgős?
2018. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak nem szeretném olyan sokáig húzni szeretném már letudni és nem húzogatni még egy évig.

Magánklinika kiesett 200-300 forint azért jobb helyre is elmegy.

De köszönöm az ötleteket.;)

2018. márc. 27. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdeklődhetsz a környékbeli városok rendelőiben is, ha hajlandó vagy majd pár éven át havonta oda-vissza utazgatni... Sok helyen szoktak fogadni körzeten kívülieket is.

De egyébként bár tényleg soká lesz még október, szerintem azért nem vészes a helyzet, mivel nem fájdalomról vagy ilyesmiről van szó. Sajnos sok helyen igen komoly betegségekkel is hónapokat váratják az embert. :(

2018. márc. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos allamin, vagy iskolafogaszaton normalis, sot meg jol is jartal, nalunk ugy van hogy csak ahhoz hogy megnezzenek az iskolafogaszaton az 1,5 ev, onnantol kb fel es meg es felrakjak, de eleg olcso 1db 0 lejon az arabol. Szoval nemtudom nektek megerie kivarni, mi inkabb elmentunk maganra. Ahol meg azt mondtak hogy eleg az ejszakai es 50k volt a keszulek, meg havonta 3000-, a kontrol.
2018. márc. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csak a tb-s fogszabályozás jöhet szóba, akkor nincs mese, nem tudsz mit tenni, ki kell várni az időpontot. Én fogászaton dolgozom, 3 hét múlvára adnék időpontot :) De nálunk a legolcsóbb fogszabályozás is minimum 300.000.
2018. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!