Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az rendben van, hogy ha...

Az rendben van, hogy ha elkezdem szívni a fogam, akkor folyamatosan jön belőle a vér?

Figyelt kérdés

Ha valami a fogaim közé megy, akkor így elkezdem szívni, hogy kijöjjön, de már 2-3 helyet is tapasztaltam, ahonnan szinte ömlik a vér... Tavaly voltam utoljára fogorvosnál, mondtam neki is, de ő csak megpróbált betömni egy fogat ott (nem tudom az mennyit segített volna az én vérző ínyemen), de azt is keservesen csinálta, mert annyira vérzett, hogy nem tudta...

Reggelente is felkelek, sárgát köpök, mert a szám tiszta vas ízű a vér miatt. Ha meg nem vérzik, akkor csak ilyen kellemetlen szag jön onnan.



2021. jún. 15. 07:35
 1/10 anonymousreview60 ***** válasza:
90%

1. Nem normális.

2. Aki ilyen tünetre ilyent kérdez, az troll vagy idióta.

2021. jún. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert a fogorvosom az ég világon nem mondott semmit, csak próbált betömni egy fogat. Nos, ez nem tudom mit segített volna az én problémámon, de oké. Nem csak kicsit vérzik, hanem ha megszívom ott, akkor egy adag köpésnyi simán kijön. Nem kicsit piros a nyálam ilyenkor, hanem tiszta vörös. Ami gondolom nagyon nem normális már, de ha ő csak egy fogat lát bennem, amit be lehet tömni, akkor én mit tehetnék, hogy komolyabban vegye a problémám?
2021. jún. 15. 07:47
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Keress másik fogorvost, kezdetnek.
2021. jún. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Vitinne fogíny erősítő gyógyszer, helyes szájápolás, propolisz tinktúrával ecsetelni naponta 3x. És dentálhigiénikus felkeresése.
2021. jún. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha ennyire vérzik, akkor ott valami nagyon komoly ínygyulladásod lehet. Fogkőleszedésed mikor volt utoljára? Egyéb, betegségre utaló tüneteid vannak-e? Vérkép mikor volt? Képet nem tudnál csatolni a fogazatodról?
2021. jún. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Egy belgyógyászati vizsgálat sem ártana, vérkép is ajánlott lenne, mert belső oka is lehet.
2021. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

fogkőleszedés? Soha, a fogorvos egyszer se ajánlotta, én meg magamtól honnan tudnám, hogy erre van szükség? Szüleimnek protézisük van, ők már idősebbek, a testvéreim se avattak be, hogy mit hogy kell.

Soha nem szoktam beteg lenni, erős az immunrendszerem. Vérképről sem hallottam, de egyszer régen emlékszem, hogy az orvos vett tőlem vért,gondolom ez az lehetett. Most 24 éves vagyok.

2021. jún. 15. 16:33
 8/10 A kérdező kommentje:
Képnek nem lenne értelme, mert ezek a helyek mind hátul vannak, én nem is látok oda még tükörrel se
2021. jún. 15. 16:35
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
De lenne értelme, akkor ne a hátsó fogaidat fotózd, hanem vicsoríts, abban az elülső fogaid lesznek, az is tud informatív lenni, láthatjuk, hogy ez a gyulladás máshol is jelen van-e, van-e fogkő stb. A lényeg, hogy alul-felül az ínyed legyen benne.
2021. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát akkor tessék

[link]

2021. jún. 15. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!