Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogimplantátum felszabadítása...

Fogimplantátum felszabadítása után meddig tekinthető normálisnak, hogy kicsit be van gyulladva az íny az ínyformázó csavar körül?

Figyelt kérdés
Egy hete (hétfőn) voltam fogimplantátum felszabadításon. Kettő implantátumom van beültetve egymás mellett, mind a kettő egy hete lett felszabadítva és ínyformázó csavar berakva. Az egyik már teljesen rendben van, viszont a másik oldalán kicsit gyulladásban van az íny, ami nem túl komfortos érzés. Azt hittem egy-két nap alatt már teljesen tünetmentes leszek és nem fogok érezni semmit, ahhoz képest egy hét után még mindig kellemetlen érzés (nem folyamatosan. de azért érzem, hogy van ott valami).

2021. jún. 15. 08:05
 1/1 anonim ***** válasza:
szia...mikor múlt ez ez a rossz érzés?most én is így vagyok:(
2023. okt. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!