Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hány alkalomra lehet kihuzni...

Hány alkalomra lehet kihuzni és a húzások között mennyi napnak kell eltelnie?

Figyelt kérdés
10 fogamat kell kihuzni alul felül vegyesen, komplett fogsor lesz csinálva, de mégis kicsit ideges vagyok mert van például egy ami egyáltalán nem mozog, azt is kitudja húzni az orvos? És hány naponta lehet húzni?

2021. jún. 15. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Makk egészséges fogat is lehet húzni ha szükséges, és egy alkalommal akár többet is. Hogy hány naponta mehetsz vissza, arról fogalmam sincs.


Mondjuk ezt a 10 húzást kicsit furcsállom, de nem én vagyok az orvosod. Ami menthető, azt meg szokták próbálni megmenteni, jól jön a pillérfog, akkor is, ha kivehető a pótlás.

2021. jún. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az az egy lenne menthető de gondolom nem akarja azt az egyet bent hagyni, csak féltem hogy erős, de akkor azt is ki lehet húzni
2021. jún. 15. 17:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszerre húztak ötöt, aztán a következő héten a másik hatot.

Simán, minden gond nélkül kijöttek.

2021. jún. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem értem miért képzeltem hogy csak mozgó fogat lehet kihuzni
2021. jún. 15. 17:16
 5/6 A kérdező kommentje:
De ha mondjuk húznak kedden akkor pénteken mehetek újra?
2021. jún. 15. 17:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt igazából az orvosod tudja megítélni, aki látja a fogaidat. Attól függ általában, hogy mekkora sebhelyek maradnak, hogyan tudnak gyógyulni. Nagyon fityegő fogaknál ez nem olyan nagy. Így, ha problémamentes a keddi adag pl, akkor nem kontraindikált, hogy elvégezzék a többit pénteken.


Viszont másrészről ez nagyban függ a fogorvos kapacitásától, hogy neki mire lesz ideje, mikorra tud időpontot adni.

2021. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!