Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét után...

Bölcsességfog műtét után mennyi ideig fájt nektek a seb?

Figyelt kérdés
4 napja műtötték ki a jobb alsó fogamat, vésték fúrtak kalapálták a fejemet kb fél órán át. Profi maszek rendelőben voltam, de amit azóta átélek, borzalom:( Olyan, mintha egészen a torkomig lennék osszevarva, nyelni még mindig fájdalmasan tudok. Nektek meddig tartott a fájdalom? Mivel gyorsithatnam a sebgyógyulást? Pár nap múlva sok ember előtt tartok előadást és félek nem bírok majd megszólalni a fájdalomtól:(
2021. jún. 20. 11:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt gyulladt, csak erősen szúvas, azért húzták ki. Nem fájt, csak kellemetlen volt. Nem is emlékszem mit kaptam, Cataflamot biztos, de abból is talán csak 1et vettem be.
2021. jún. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem sem írt fel a doki semmit. Mikor mentem varratszedésre és még duzzadt volt, fájt mindenem, akkor kérdeztem rá, hogy nem-e kellene valami antibiotikum vagy valami, erre mondta, hogy jó, akkor felírja. Sokkal jobb lett tőle, szóval használt, előbb kellett volna.
2021. jún. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Update: Nekem tegnaptól jobb lett, szinte elmúlt a fájdalom, tudok szilárdat enni és beszélni is:) Ami nekem bevált és iszonyúan elősegítette a sebgyógyulást, az a himalaya sós oldat és a cserszömörce szajviz. Ezekkel óvatosan oblogettem és nemcsak a gyulladást vitte le, de össze is rántotta a sebet, mindenkinek ajánlom.
2021. jún. 23. 01:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!