Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire számít a tökéletes...

Mennyire számít a tökéletes fogsor egy fiúnál?

Figyelt kérdés
Kérdésem elsősorban lányokhoz szól, de bármilyen véleményt meghallgatok. Nagy figyelmet fektetek a fogaim egészségére, fehéren tartom őket, stb, de van egy fogam ami kilóg a sorból, hátrafelé, mégpedig az egyik első melletti. Gyakran eszembe jut, amikor olyannal beszélek aki szemében jól akarok kinezni. És érdekelne hogy mennyire rontja le az összképet. Nem tudom hogy költsek-e fogszabalyzora, igazából én ezt el tudom így fogadni, csak kéne külső megerősítés független emberektől. Foto nélkül nehéz ezt igy leirni de küldhetek annak aki szeretne segiteni. 17/F

2021. jún. 22. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha szép,ha enyhén kusza , ha van hozzá megjelenésed, semmit nem ront. A kisugárzás nagyon fontos.

Ha te azt hiszed az rossz, nem is tudod magad úgy "eladni".

27L

2021. jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ápolt fog számít, és ne legyen nagyon csálé, törött, lyukas...
2021. jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem pl. egyáltalán nem zavar, hogyha egy fiúnak (bár mostmár inkább ffinak) kicsit kuszák a fogai. Egy valamilyen fokú torlódással nincs bajom, hézagok már kevésbé csábítóak. Én a helyedben nem aggódnék ezen.

18L

2021. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyessel értek egyet.

Ha lyukas az csak neked fáj, én nem érzem, viszont nekem sem lenne jó ha emiatt szenvednél, hogy fáj.

Amúgy meg aki szeret elfogad olyannak amilyen vagy.. bármi is a hiba benned.

2021. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Négyes voltam, 17/L
2021. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy szabályosan áll - e, nem igazán számít, persze előnyös. A lényeg, hogy ápolt legyen.
2021. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Neked csak egy lóg ki egy kicsit a sorból? Jó neked! Nekem több is. De legénykoromban a csajok imádták a mosolyomat.
2021. jún. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szerintem is a lényeg az, hogy ápolt, egészséges fogsorod legyen.

Viszont nekem volt fogszabályzóm, és szerintem teljesen megérte. Ha téged zavar az az egy fog, akkor szerintem te is belevághatsz, de ha nem zavar akkor fölösleges. :)

2021. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem elég, ha tiszta és ápolt egy fogsor, a kuszaság még szexi is lehet. Nem mondom, ha úgy dülöngélnének a fogaid, mint egy rozzant léckerítés, az azért lehangoló lenne. :) Nekem is befelé dől az egyik elülső fogam, senki sem kritizálta még, pedig még csak hollywoodi porcelánmosolyom sincs mellé. Egyetlen fog miatt nem rakatnék fel szabályzót, nagyon drága játék lenne és nem érné meg.
2021. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akadályoz semmiben, nem nehezíti a rágást, nem kopik így jobban, és neked megfelel, akkor szuper. Nagyon szépek a fehér fogak, vigyázz rájuk, csak így tovább! Egy kis kuszaság még aranyossá is tud tenni egy arcot, az egyik barátnőmnek is van egy elég ferde foga, de soha nem jutott eszembe, hogy jaj de gáz. Nekem is van elöl egy kicsit ferdébb fogam, nem zavar (az jobban, hogy nem olyan fehérek a fogaim, sajnos nem tudok velük mit csinálni). Ha gondolod, küldhetsz képet :).
2021. jún. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!