Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mindenkinek ennyire fájt...

Mindenkinek ennyire fájt állandó fogszabályzó feltétele után?

Figyelt kérdés
Késöbb jobb lesz?? Hogy tudtatok enni? A csókolózással volt problémátok?
2011. máj. 10. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Később jobb lesz mert igazodnak a fogaid. De igen mindenkinek fáj mert el kell hogy mozduljanak azok a fogak valahogy:D De később sokkal jobb lesz én a végén szinte nem is éreztem hogy fent van.
2011. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felrakás után nekem az első hét volt a legrosszabb. Idővel hozzá fogsz szokni, utána már nem fog annyira fájni, csak amikor újból meghúzzák (akkor kb. 3-7napig fáj)Én nehezen tudtam enni az elején, szinte semmit sem tudtam megenni. Az első hónapban leveseken, joghurtokon + pépes kajákon éltem. Nyugodj meg a második hónap sokkal jobb lesz! Könnyebben tudsz majd enni!Csókolózással nincs probléma. Ne idegeskedj azon, hogy a másik félt zavarja e, mert akkor már nem is a csókra fogsz figyelni!
2011. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!