Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Baj szerintetek ez?

Baj szerintetek ez?

Figyelt kérdés

Régen hanyagoltam a fog

aimat, de most elhatároztam betömetem az összes lyukas fogam és leszedetem a fogkovet!


Háromszor eszek egy nap és utána megmosom a fogam és szájvizzel oblogetek napi 3×!

Fogamnak ártok vele nem szedem le s fogzománcot amúgy elektromos fogkefém van és Listerine leg erősebb szájvizem és egy rohadt drága szenes fogkrémem?!


Köszi a válaszokat 😘



2021. júl. 15. 19:17
A kérdező szavazást indított:
Igen, nagy baj
Nembaj
8 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A szájvíz dobozán rajta van, hogy napi 2x kell használni, mert az is marja a fogat, de ha rendeltetésszerűen használod, akkor csak a nem odavaló cuccokat szedi le. Kajázás után minimum 30 percet várj, mielőtt megmosod a fogad, különben a zománcnak annyi. Közvetlen kaja után én a fogselymet ajánlom, mert a fogaid közé semmilyen fogkefe nem tud bemenni.

De mindenképpen jó hogy elhatároztad, hogy rendberakod a fogaid!


Remélem tudtam segíteni

2021. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A leírtad alapján több gond is van.

A legerősebb listerinet nem szabad használni napi háromszor, a listerinben nagy az alkohol tartalom, ami a zomàncodat marja le, elèg egyszer reggel meg egyszer este fogat mosni. A sok fogmosás is koptatja a fogat. Használj fogselymet minden este, vagy legalàbb 2-3 naponta (Vigyázz ha rosszúl használod vérezni fog az innyed.).


Szóval röviden:

- Reggel meg este fogmosás.

- Listerin az 2 naponta egyszer, mert erős.

- MInden este fogselyem használata, vagy legalább 2-3 naponta.

- Minden evés után öblögesd ki sima vízzel a szàdat.


Ha ezeket betartod, nem lesz gond.

Szép estéd legyen!

2021. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!