Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó felrakása után...

Fogszabályzó felrakása után nagyjából mennyi idő alatt mozdulnak el látványosan a fogak? 21/L

Figyelt kérdés

2021. aug. 2. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez emberfüggő. Én a saját fogaimon 1 év után sem veszem észre, hogy mozdultak volna, viszont anyukám már az első 1-2 hónapban is észlelte.

Úgy tudod érzékelni, hogy alakulnak, hogy baromira tud fájni, van, hogy én enni sem nagyon tudok szilárd ételeket emiatt.

2021. aug. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

En 2-3 nap alatt mar lattam hogy egy kicsit elmozdult a fog.


Ez emberfuggo.


Sokan honapokig, evig nem tapasztalnak valtozast.

2021. aug. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak hogy valami pozitívat is írjak, nekem 3-4 hónap alatt jelentősen, láthatóan javultak a fogaim amit sokan észre is vettek.


20/F

2021. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem fél éve húzták ki 2 fogam, mivel a szemfogaim és a kisőrlők össze voltak csúszva. Pár héttel a foghúzás után lett felrakva a fogszabályzó és pár hónap alatt annyit változtatott a fogait elhelyezkedésén, hogy már észre sem venni hol húzták ki. A metszőfogaim is kezdik megtalálni a helyes állást, régebbi fotókkal összehasonlítva ezalatt az idő alatt látványosan sokat mozdultak el, ami szerintem elég gyors javulás, szóval nem bánom, hogy fel lett rakva a készülék. ^^
2021. aug. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!