Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miskolcon (/Egerben) van...

Miskolcon (/Egerben) van olyan fogorvos, aki foglalkozik Damon Clear típusú fogszabályzással?

Figyelt kérdés
Interneten eddig csak a miskolci Medicover Dental helyet találtam. Esetleg velük valakinek van már tapasztalata?

2021. aug. 9. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Medicoverrel van tapasztalatom, mert én is pont a Damon Cleart szerettem volna megcsináltatni, csak Budapesten. Vegyesek az érzéseim, annyira nem voltam megelégedve. Hosszú sztori, de a vége az az, hogy végül nem a Medicoverben csináltattam fogszabit és nem is a Damon Cleart, hanem egy láthatatlan kivehetőt tök más helyen. Medicoverben lenyomatot készítettek, amikor kiderült, hogy nem szükséges ragasztott fogszabi, hanem elegendő nekem az átlátszó sínes. Ez a lenyomat került 26.000 Ft-ba, csak hogy kiderüljön, hogy nekem nem is szükséges a Damon Clear ragasztott fogszabi, mert kis eltérések vannak csak a fogsoromban. Ezután megint lenyomatot akartak venni súlyos pénzekért, egy teljesen más típusút, ami a digitális tervezéshez kell az átlátszó kivehető fogszabihoz. Érdekes, más helyen egyből megmondták, hogy nekem elég a sínes megoldás és nem vettek fölöslegesen lenyomatot a ragasztott fogszabi tervezéshez, mivel már szemre is egyértemű volt, hogy az én fogsoromnak melyik a jobb megoldás. Ami pozitívum, hogy a klinika tényleg nagyon szép, igényes, de a doktor nő jobban felismerhette volna a legmegfelelőbb megoldást számomra, nem csak miután kifizettem 26 ezret, kvázi teljesen feleslegesen. Ezután inkább átmentem egy másik helyre.
2021. aug. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 na, majd ír neked is az ügyvédjük, hogy szedd ezt le...
2021. aug. 22. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 Ez nem kicsit lehúzás szagú. Köszönöm, hogy leírtad a tapasztalatod.
2021. aug. 22. 21:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!