Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit kéne tennem az évek óta...

Mit kéne tennem az évek óta romló fogaimmal?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 20 éves vagyok (lassan 21) és a fogaim már évek óta rohadnak és letörnek (van olyan amelyik már ínyig le van törve).

13 évesen kezdődött ez az egész, amikor anyukám elvitt fogorvoshoz és a fogorvos kihúzott a fogamból egy pár hetes szalámi darabot.

A legrosszabb fogam ínyig letört és olyan mély mint egy barlang.

Hústűvel szoktam kipiszkálni, ami beleragad, mert 10 perc után már rohadó íz van a számba.

Fogászatra nem szeretnék menni, mert nem bírnám ki a foghúzást.

Mi mást tudnék tenni?



#fog #fogorvos #rohadó fog
2021. aug. 10. 10:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen fogászat, magánban, és olyan fogorvoshoz menj, akit mások is ajánlanak. Minél hamarabb menj, mert még lehet, hogy meg tud menteni pár fogadat, később egyre kisebb az esély. Nekem az egyik fogam annyira tönkre volt, hogy azt hittem, húzás lesz, a felét le is csiszolta a fogorvos, aztán mintát vett, és egy fél fogat hozzáragasztott, azóta is megvan a fogam, gyökérkezelve sem volt. Ha Debrecenben élsz, tudok ajánlani fogorvost, ha máshol, akkor érdeklődj másoktól.
2021. aug. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Voltál azóta, kérdező?
2021. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!