Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most tették fel a fogszabályzó...

Most tették fel a fogszabályzóm, szabad, vagy nem? (hosszabban lent)

Figyelt kérdés
Ma reggel került fel a felső fogsoromra a fogstabalyzó. Előtte aggódtam, hogy fájni fog és nem fogok tudni sokat enni, ennek ellenére egyáltalán nem érzem. Tudom, hogy nem szabad kemény kajákat enni, almaba harapni, de pl tésztát ehetek, annak ellenére, hogy néhány óraja rakták fel? Mármint nem a fájdalom miatt aggódom, inkább félek, hogy meglazul a ragasztás vagy leesik.

2021. aug. 11. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En elso nap sírva ettem a rantott sajtot. :D Felvagtam picikre es beraktam hatra. Nekem nagyon fajt, leesni nemhiszem h le fog ha normalisan megcsinaltak. Ha nem faj, akkor nyugodtan egyed a tesztat.
2021. aug. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mostmár nyugodt szívvel fogom folytatni az ebédemet😌
2021. aug. 11. 13:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem estefelé rakták fel, aznap nem fájt..

Na de másnap...

2021. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak később kezdett fájni. Szerintem egyél ma, amit megkívánsz, mert holnaptól jó pár napig csak babakajan élsz. Meddig lesz neked fent?
2021. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy legalább 2 évig, aztán majd utána már nagyjából látszik, hogy mennyi időre lesz még szükség
2021. aug. 11. 15:10
 6/7 flora08 ***** válasza:
74%
Egyél nyugodtan, ha tudsz rágni. Az alma harapását viszont én kihagytam vele, féltem, hogy lejön (gerezdekre vágva ettem csak). Feltették délután, már a vacsoránál fájt, alig rágtam meg a spagettit, mielőtt lenyeltem 😖 Másnap sokkal rosszabb lett, csak ültem az ágyon és sírtam. Mondjuk nekem alul is volt. Szívből kívánom, hogy ez a nagy fájdalom elkerüljön.
2021. aug. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta az orvosom, hogy egyek bármit, amit tudok. A kemény kajákat vágjam fel (pl. alma). Nekem nem fájt, első naptól ettem mindent.
2021. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!