Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kellhet fogszabályzó korona...

Kellhet fogszabályzó korona vagy porcelán héj előtt?

Figyelt kérdés
El van csúszva a felső fogsorom és elég hézagos is pluszban. Eredetileg csak fogszabályozást terveztem, de genetikailag sajnos elég rossz fogaim vannak, így sajnos akkor sem lennének szépek, ha tökéletesen állnának.
2021. aug. 7. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt kerdezed, kell-e fogszabalyzo, aztan leirod, hogy az tuti kell, azt akarsz.


Mi az, hogy rossz meg nem szép 2 kulon tema. Jo lenne tudni, mire gondolsz

2021. aug. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy csupán eredetileg volt tervben a fogszabályozás, mivel időközben rájöttem, hogy önmagában nem adná meg a kívánt hatást. Így koronát vagy héjat szeretnék mindenképp, fogszabályzót csak akkor, ha elkerülhetetlen.

Van pár lyukas, de a fő problémám, hogy esztétikailag nem elég szépek. Némely elszíneződött, elől pedig a fogzománc van elvékonyodva, bár nem értem, hogy ez miért releváns a kérdésem kapcsán.

2021. aug. 7. 08:03
 3/3 anonim ***** válasza:
A fogszabályzó nem csak az esztétika miatt kell, valószínűleg a harapásod sem jó, azt fogszabival és - ha kell - műtéttel lehet beállítani. Fogszabi után/közben csinálnak élpótlást is.
2021. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!