Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Menjek másik fogorvoshoz...

Menjek másik fogorvoshoz szerintetek? Mással is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Szóval röviden tömören annyi az egész, hogy nagyon elcs3szett fogaim vannak éés már 5. osztályos korom óta van éjjeli fogszabályzóm miveel nyitott harapásom+keresztharapásom is van meg pár ferdébb fogam. Bár a nyitott harapást egész jól rendbe hozta az éjjeli a keresztharapáson nem igazán segített és már eléggé kéne a rendes fogszabályzó de még van tejfogam pedig 10.-be megyek. Voltam röntgenen mindkettő alatt van elvileg csíra (bár mi egész végig úgy tudtuk,hogy az egyik alatt nincs) de a röntgen azt mutatta,hogy van egy mini csíra. Na most.. A fogszabályzós fogorvosom azt mondta, hogy szerinte várjuk meg amíg az kinő viszont az nem is egy rendes csíra hanem vmi nem tudom. mint vmi fél csíra.. És lehet akár évekbe is tellene,hogy az kinőjön.. Viszont ő azt mondta, hogy még sose látott ilyet (de jó nekemxd) és erről ők nem tanultak vagy mi. Na most ugye a probléma, hogy én viszont nyilván szeretném, hogy végre legyen már rendes fogszabályzóm és ne ezt a műanyag darabot kelljen bevennem éjjelente ami mellesleg úgy néz ki mint ami a jégkorongozóknak van fogvédőjük .-. Szóval szerintetek elmenjek másik fogorvoshoz? Mert ugye ő csak fogszabályzós fogorvos vagy hogy mondjam és lehet egy rendes fogorvos többet tudna erről mondani és lehet feleslegesen várnék még éveket de lehet ő is ugyanezt mondaná csak. Esetleg másnak is volt ilyen tapasztalata? Ilyenkor mit lehetne tenni? Már 5 éve akarom ezt a fogszabályzót nem akarok tovább várni....

2021. aug. 15. 20:54
 1/3 Bodnár Máté2 ***** válasza:
74%

Szia.


Ez rajtad áll, ha én lennék ilyen helyzetben váltanék fogorvost.

2021. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
A helyedben én orvost váltanék. Biztosan lehet más megoldást találni a várakozás helyett.
2021. aug. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ertem okess koszonom a valaszokat:))
2021. aug. 16. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!