Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Létezhet hogy 15 év után...

Létezhet hogy 15 év után egyetlen egy lyukas fogam sincs vagy menjek azért másik fogorvoshoz is?

Figyelt kérdés
15 éve voltam utoljára fogorvosnál most egy kontrollra elmentem egy fogorvos azt mondta hogy nincs lyukas fogam. Ezt azért nehezen hiszem el lehet nem látott valamit jól, érdemes menni másik fogorvoshoz?
2017. szept. 4. 14:50
 1/4 Metionin ***** válasza:

Szerintem érdemes. Pont a közelmúltban jártam úgy, hogy az egyetemi fogászaton nem kaptam már időpontot fogkőleszedésre, elmentem magánhoz, aki közölte hogy amúgy 3 helyen lát szuvasodást. Minden évben voltam ellenőrzésen az egyetemi dokiknál, akik minden alkalommal közölték hogy minden rendben. A fejem akkora lett mint egy ház.

Ha nincs is szuvas fogad, évente azért egy kontroll nem árt.

2017. szept. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Létezhet, mázlistáknak, van ilyen.
2017. szept. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Létezhet,én még általános iskolában voltam utoljára kb.20évvel ezelőtt,meg most a télben mentem el.Újabb lyukas fogam nem voltápoltam,tisztogattam őket rendszeresen,de hármat még akkor anno félbehagyattam,nyitott állapotban voltak abbol az egyiket gyökérkezelni kellett,a másik kettőt csak kitisztitotta meg betömte.
2017. szept. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mázlista!
2017. szept. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!