Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen erős gyógyszer van...

Milyen erős gyógyszer van ínygyulladásra?

Figyelt kérdés
Voltam röntgenen és fogorvosnál is így a hibás fogaimat helyrehozta de hiába kérdeztem mitől fáj még mindig arra konkrét választ nem adott. Azóta persze letört egy fogam de az nem fájt és a törésnél sem viszont teljesen másik oldalt fáj mint ahol a letört fog van, vagyis volt mert már nincs fog csak lyuk. Viszont az ínyem az kivan és eddig azt hittem egy fogam fáj de az egész ínyem nyílal és hiába vettem néha be algoflex-et az persze volt hogy sokáig megszüntette de újra néha jelen van a fájdalom. Van ínygyulladásra valami ütős tablettás gyógyszer esetleg? Rendesen mosom a fogam mégis fáj.

2021. aug. 30. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ecsetelő van rá, de épp az ütős hiánycikk egyenlőre novemberig (Glycosept). Van helyette a Phlogosol, de az meg sem közelíti, bár a semminél jobb. A másik ami még szóba jöhet az a Corsodyl öblögető, vagy ha azt nem bírod, akkor Cserszömörcés szájvíz.
2021. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szegfűszeg olaj.
2021. aug. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Parodontax fogkrémet ajánlom az nagyon jó ínygyulladás ellen + szájvíz.
2021. aug. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szájöblögető, akkor Curasept, a Corsodyel ízérzékeli zavart okoz, elszínezi a fogat is, a Curasept (csak 2x annyiba kerül)
2021. szept. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 petraa07 ***** válasza:
100%
A Corsodyl jó szájvíz de maximum 2 hétig szabad használni terápiás céllal mert chlorhexidinet tartalmaz ami fertőtlenítő gyógyszer és.erős. Amúgy ha van valami seb a szájban nyugodtan lehet használni de max 2 hétig!
2021. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Curaseptben is klór-hexidin van, csak valami más is, amivel az elszineződést és az ízérzékelés-zavart kiküszöbölték.

Nekem a 3500 ft-os kis üvegcse 2 hetet bírt, nem is ajánlott tovább használni.


Megéri a 2x akkora árat, a használat közben semmilyen különöset nem éreztem, viszont a Corsodyl (főleg eleinte) égető érzés volt a nyelvemen, és tényleg zavarja az ízérzékelést is.

2021. szept. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!