Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Előfordulhat, hogy egy fogorvo...

Előfordulhat, hogy egy fogorvos a beteg fog gyógyítása mellett szándékosan megsért egy másik fogat, hogy majd azzal visszamenjen hozzá a páciens?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 16:18
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Tuti
2021. szept. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Kizárni nem zárom ki teljesen, de inkább azt tapasztaltam, hogy direkt úgy végzik a kezelést, hogy ugyan ügyelnek arra, hogy rendbe tegyék, de úgy csinálják, hogy ne egy alkalommal menj el hozzájuk, hanem egymást követő több alkalommal, hogy még többet fizess nekik. Már ahol persze magánrendelés van.
2021. szept. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Szándékosan nem. Azt ugye tudod, hogy minden beavatkozásnak vannak kockázatai?
2021. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Szinte biztos vagyok benne. Volt már olyan hogy fogkőleszedés után találtam 3 fogamon is ilyen csikarás szerű fogzománc sérülést. Meg volt egy hely ahol a fogorvos az alsó örlő fogaimról lenyomta az ínyt és nem ment vissza,ilyen fura amorf formája lett,érzékeny is azóta.


Plusz ugye nem szóltak h be kellene tömni egy fogat,ami már feketedett,véletlen vettem észre,több fogorvoshoz is mentem utána,mindegyik azt mondta h azt már évekkel ezelőtt be kellett volna tömni. Az én orvosom meg nem szólt. Utálom a fogorvosokat.

2021. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Van az a kampós tű kaparójuk, az pont jó erre, indokolatlanul karcolgatják bele az egeszséges fogakat
2021. szept. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Anyamnak alafeszitett az inlay ala,azota leesett neki.
2021. szept. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lényegében ha bele gondol az ember minden a pénzről szól... Megserti a jó fogakat, hogy aztán vissza menj hozzá újra és újra és annyiszor fizetel neki.. Szerintem elkepzelheto. Sőt ha fogorvos lennék lehet én is ezt csinálnám 😂😂😂
2021. szept. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7 es vagyok

Hozzá tennem még azt körülbelül 6 éve történt anyukámmal, elment a fogorvoshoz mert nagyon fájt a foga, anyukám szegény mutatta neki hogy hol fáj körülbelül melyik foga lehet az, de olyan fájdalmai voltak hogy ő maga se tudta melyik foga fáj pontosan. A doki nem csinált röntgen felvételt, magától kihuzott anyukámnak egy fogat.. Itthon jegelte, de csak fájt neki még jobban napokkal később is... Vissza ment a dokihoz, ekkor már csinált felvételt es kiderult hogy a jó fogat húzta ki a rosszat hagyta ott... Ekkor már Kihuzta a rossz fogát, elnézést kért anyukámtol csak, és ugyanúgy kikelett fizetnie a teljes pénzösszeget pedig a doki hibázott...

2021. szept. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7:es sajnálom ami anyud fogával történt. Olyan igazságtalan h nem lehet szàmonkérni ezeket a hibákat az orvisokon. Kártérítést kellett volna fizetnie.
2021. szept. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!