Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Baleset miatt letört az egyik...

Baleset miatt letört az egyik metszőfogamból egy nagyobb darab (nincs meg). Fáj is nagyon. Hogy fogja tudni megcsinálni az orvos?

Figyelt kérdés
2021. szept. 17. 22:00
 1/6 anonim válasza:
47%
Elmész és megkérdezed.
2021. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy sime esztétikus tömessel, vagy hejjal vagy koronaval attol fugg mennyire nagy a baj.

Ha a gyökér is eltort(rontgen kell), akkor akár imolantatum is.


Hideg levegőre lehet erzekeny de semmikeppen nem jó, ha nyitva vannak a dentin csatornacskak.

Ha lüktet az mar veszelyesebb, akkor gyökér kezeles is lehet.

Jobbulast kivanok

2021. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyokerkezeles, tomes, korona. Nem lesz olcso...
2021. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kettes!

Jó tudni, mikre készüljek. Szerencsére nem érzek jelenleg lüktetést.

Remélem, nem lesz akadály, hogy még tiszta véres, sebes az arcom a baleset miatt.


Egyes, ezt miért kellett?

Nem kívánom, hogy neked is most kelljen fogorvos. Nemzetközi konferenciájuk van, hálás voltam, hogy nagy nehezen találtam egy embert, aki már visszautazott és holnapra elvállalt!

2021. szept. 17. 22:19
 5/6 A kérdező kommentje:
Kèsz is.. gyökèr nem sèrült, ès a felèpìtès sem volt vèszes, nagyobb fàjdalmakra szàmìtottam. :) most persze mèg èrzèkeny. èrtelmes ès segìtő vàlaszokat köszönöm :)
2021. szept. 18. 11:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy "segíthettem" es megjobban, hogy gyorsan és kvázi könnyedén megoldodott!

További minden jót kívánok Neked!

2021. szept. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!