Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Marha drága fogtömés 2 hét...

Marha drága fogtömés 2 hét után kiesik?

Figyelt kérdés
Mennyire normális ez? Két hete gyökérkezelni kellett egy fogamat és kvázi újjáépíteni. És a ma reggeli kakós kalácsban benne maradt a tömés :/

2021. szept. 30. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Vissza mész a dokihoz , hogy tömje be garanciával.
2021. szept. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Több mint 50 ezret hagytam ott.
2021. szept. 30. 13:27
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
De jó... pont ezért mentem el maszek fogorvoshoz, mert az állami ellátásban volt két ilyen élményem is.. De ezek szerint magánban is van kókler, vagy véletlenül ideiglenes tömést kaptál rendes helyett.
2021. szept. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Normál fogorvos vállalja a garanciális munkát ilyenkor. Szerintem ez alap, így állj a sarkadra és csináltasd meg vele újra.
2021. szept. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valójában a megoldás a cél elsődlegesen, maszekban azért vállalnak garanciát.
2021. szept. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyökérzkezelés után egyből letömte rendesen? Ilyenkor sokszor csak ideiglenest tömést tesznek bele először, vagy akár sokszor is átöblítés mellett. Nem lehet hogy ez csak ideiglenes tömés volt?
2021. szept. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hármas!

Egyrészről magán beteget az fogad, aki akar, nem a nép szavazza meg, hogy ki elég ügyes ahhoz, hogy magánrendelőt futtasson sőt, rengeteg olyan rendelő van (különösen ezek a franchise rendszerek),ahol kifejezetten vadásznak frissen végzett fogorvosokra. Attól, hogy magán, még egyáltalán nem biztos, hogy te ott bármivel jobbat kapsz a pénzedért, mint a körzetes orvosnál tb alapon.

Másrészről nem kell feltétlenül kóklernek lenni ahhoz, hogy egy tömés kiessen. A fogorvos hozott anyagból dolgozik és vannak dolgok, amelyek nem rajta múlnak. Ha bármi miatt vérzik az íny tömés közben, vagy a páciens nem tud magán uralkodni, rángatja a fejét, a nyelvével mindig odapiszkál, akkor az életben nem lehet oda tisztességes tömést készíteni. Hogy néhány példát mondjak csak. Nem kell egyből ítélni, különösen akkor nem, ha híján vagyunk minden infónak ÉS mindamellett laikus is vagy.


Kérdező! Nincs semmi baj, vissza mész és megcsináltatod. Az is lehet, hogy félreértettél valamit és csak ideiglenes volt, de mint fentebb írtam, van olyan, hogy mégsem jó úgy az a tömés, lehet más anyagot kell választani például na bumm. Nem lesz egyből kókler valaki, mert nem sikerül egyből valami. Biztos vagyok benne, hogy a ne munkádban is előfordulnak olyan helyzetek, ahol az adott szituációnak megfelelően dolgozol, utólag mégis kiderül, hogy másként kellett volna, és ennek megfelelően ki is javítod.

2021. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-esnek igaza lehet, bár ha próbatömés lenne, vagy gyógyszeres tömés, stb., akkor visszarendelte volna.
2021. okt. 1. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Általában ingyen újra tömnek.
2021. okt. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!