Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog húzás helye...

Bölcsességfog húzás helye meddig fájhat? Hetekig is?

Figyelt kérdés

Alsó bölcsességfogat húzták szerdán 1 hete, akkor volt varratszedés. Mondtam a dokinak hogy még fáj, gyógyszert is veszek be rá. Azt mondja szépen gyógyul, nem gyulladt...1-2 hétig fájhat.

Ez volt az utolsó bölcsességfog amit húztak és egy se fájt ilyen sokáig max 1-2 napig.

Mind ki volt nőve, csak szuvas volt már. Most azon az oldalt a fülembe, állkapocs ízületbe is hasogat...



2021. okt. 1. 08:02
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem 1 hónapig fájt, de első 2 hét után rohamosan csökkent a fájdalom.
2021. okt. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem 14 napig fájt borzasztóan napi 8-9cataflannal bírtam ki
2021. okt. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Na igen, a fájdalomcsillapítót én is szedtem rendesen 2 hétig.
2021. okt. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy fáj. Nekem 3 hete műtötték ki, nem szenvedtem vele az elején se nagyon, de néha még belenyilall a fájdalom.
2021. okt. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen csökkent már a fájdalom de sokszor érzem hogy kell gyógyszer. Csak azert fura mert az előző 3nál 1 hét után már nem fájt.akkor türelem.
2021. okt. 1. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!