Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem merek elenni a fog orvosho...

Nem merek elenni a fog orvoshoz mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. okt. 11. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Pedig a fogorvosi kezelés nem fáj, mert mindent elérzéstelenítenek. Csak a hírneve rossz, valójában nem okoz szenvedést. Ezt úgyse lehet megúszni, előbb-utóbb kénytelen vagy, és előbb nyilván jobb, mint utóbb. Vannak dolgok, amiket az ember utál, mégis meg kell őket tenni.
2021. okt. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fájdalmas kicsit sem, semmit nem fogsz érezni a kezelésekből.
2021. okt. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Hidd el hogy fényévekkel jobb mint urológushoz vagy nőgyógyászhoz járni :)


Egyáltalán nem gáz. Nem ciki kicsit sem a fogaiddal törődni.

Ha meg attól félsz hogy mit szól majd a fogorvos a fogaidra hát szerinted hány szájat lát egy nap? Tied. Elmondja mit lehet és mit nem, megteszed vagy nem. Mindegy mi lesz jön a következő...

2021. okt. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Pedig mihamarább el kell menni és megcsináltatni amit kell!

Én halogattam, aztán a góc elterjedt egy nagy ciszta lett belőle (asszem ezek a megnevezésük, ha rosszul írtam bocs) és mehettem szájsebészetre.


ha jól tudom pl egy kezdetleges gócra adnak antibiotikumot beveszed és elmúlik, ha romlik akkor gyökérkezelés, ha tovább romlik akkor szájsebészet. remélem nem írtam nagy ökörséget, csak példálózni akarok hogy mi történhet ha nem mégy időben.


nagyon bánom már hogy nem mentem el időben, de most megyek és megcsináltatom a fogaim. minden bajom van hogy menni kell, de úgy vagyok vele h muszáj, meg ha kész lesz akkor rendben lesznek.

túl kell lenni rajta, úgyhogy hajrá!

2021. okt. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%

Ha a fájdalomtól felsz az a jobbik eset. Nem fog fajni


Ha amiatt, hogy elrontjak, az nem ilywn egyszeru. Nekem ez van, mert egy egészséges fogam el lett ronrva.

Inkabb mennek nogyogyaszhoz. Sokkal jobb volt, meg ugy is h assszisztens is van mar neki az is latott premier planban...eszembe se jutott semmi felelem. Fajt, de az se erdekelne, pedig utana kezdett es sokaig...

2021. okt. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5

Hát nem valami bátorító amit leírtál.

2021. okt. 12. 06:07
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

Hibázni mindenki szokott a fogorvos is...


Ettől még csak ők tudják helyre tenni azt ami nem oké...

Normálisat kell keresni. Ez nehezebb.

Még is csak benned turkál.


Mikor meghalt a családi fogorvosunk akinek olyan lapát keze volt szegénynek hogy 2 újra is nehezen fért a számba elhatároztam hogy kicsi női kezeket szeretnék :)

Találtam egy helyes aranyos doktornőt. Már vagy 15 éve hozzá járok...

Volt már hogy kiesett a porcelán tömésem amit ő csinált. Sűrűn elnézést kért és ingyen kaptam másikat.


Ameddig kerestem sok kontárt és nagy arcút ismertem meg...

Családban, ismerősöktől, barátoktól kérjél ajánlást és a kiválasztottak közül egyikre jelentkezz be.

2021. okt. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj egyáltalán a fogorvosi kezelés. Nem érdemes halogatni, meg fogod bánni. Utána jó érzés lesz, hogy túl vagy rajta. Én jobban utálok kozmetikushoz menni gyantázni, mint fogorvoshoz fogászati beavatkozásra.
2021. okt. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát most még míg nem fáj annyira addig nem megyek aztán majd lessz valahogy
2021. okt. 12. 07:43
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Aztán mikor már annyira fáj, akkor majd a falat kaparod, és tömés helyett eltávolítják, amit majd lehet egy vagyonért és újabb fogorvosi látogatások során pótolni, vagy ott marad üresen a helye! De buta vagy, kérdező!
2021. okt. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!