Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tényleg érdemes kihuzatni a...

Tényleg érdemes kihuzatni a bölcsességfogakat?

Figyelt kérdés
Két fogorvos teljesen más kezelési tervet adott. Voltam egy fogorvosnál, ahol egy csomó koronát akartak felrakatni a fogaimra, de én feleslegesnek tartottam és kerestem egy másikat is. Ez a másik fogorvos totál más fogakat talált meggyógyítandónak, ráadásul azt javasolta, hogy ki kell húzni a bölcsességfogaimat, mert a gyökereinél gócok vannak, amik problémát okozhatnak. A fájó fogamat betömettem, de a többi most nem fáj, a bölcsességfogak sem és mivel az egyik és a másik fogorvos-más-más fogakat akar kezelni igencsak tanácstalan vagyok. Honnan tudhatnám, hogy melyik tévedett? Menjek el egy harmadikhoz és fizessek annak is? Egyáltalán tényleg érdemes kihuzatni ötven évesen a bölcsességfogakat?
2021. okt. 12. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Csak akkor érdemes kihúzatni,ha problémát okoz. Hogy vizsgált meg a 2. Orvos,aki a gócokat említette?
2021. okt. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Panorámaröntgen készült, ez alapján mondta.
2021. okt. 12. 17:03
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
A panorámaröntgen megvan esetleg? Ha igen, privát üzenetként ha elküldöd, szívesen megnézem neked.
2021. okt. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Sajnos nincs meg, de megpróbálom elkérni.
2021. okt. 12. 17:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg gócpont alakult ki, akkor érdemes eltávolítani, sok más problémát,gyulladást tudnak okozni sajnos. Jobbulást!!:)

1.voltam

2021. okt. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!