Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az egyik bölcsességfogam...

Az egyik bölcsességfogam kicsit ferde és fájdogál. Mikor érdemes vele elmenni fogorvoshoz?

Figyelt kérdés

2018. jan. 6. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom te hogy vagy vele, de nekem ha fájdogálnak dolgaim, megmutatom orvosnak. Ne várd meg míg jobban fáj, vagy netán begyullad, mert akkor az lesz a poklok pokla...
2018. jan. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minél előbb, mielőtt a szomszédos fogat is tönkreteszi.
2018. jan. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De annyira nem ferde, csak egy kicsit. Ez még elvileg ki tud egyenesedni, nem? Ha elmegyek fogorvoshoz akkor meg lehet feleslegesen kihúzza.
2018. jan. 6. 20:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy éppen fogszabályozást javasol.
2018. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ha elmegyek fogorvoshoz akkor meg lehet feleslegesen kihúzza." Mert nyilván ő az idióta, mivel itt a gyk.-n a laikusok csukott szemmel, két mondatból megmondják a tökéletes választ.

Menj el fogorvoshoz! Ha ki kell húzni, akkor ki kell húzni. De ha nem akarod, akkor azt mondod hogy nem, hazamész és megvárod míg kétszeresére dagad az arcod. De az is lehet hogy maradhat ahogy van, csak az az egy biztos hogy itt nem fogsz erre választ kapni.

2018. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is csak kicsit fájdogált eleinte, aztán egyik reggelre eltört és sosben kellett a fogorvoshoz menni, mert ha csak hozzáértem, csillagokat láttan.


Ha meg kihúzzák mi van? Semmi, -tök felesleges amugy is és 10/9 embernek kiszedik, mert csak bajt okoz.

2018. jan. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!