Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig kell éjszakai fogszabál...

Meddig kell éjszakai fogszabályzót használni? Tényleg örökké?

Figyelt kérdés

Egy angol videóban láttam, ahol egy fogorvos azt mondta, hogy az örökké használni kell és sokan írták kommentek között is.


Kb. 5 éve már csak néha-néha rakom be az enyémet (mondjuk kb évente 2-4x). Gond nélkül fel tudom rakni, csak szokatlan.


2021. okt. 22. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Én úgy tudom 2x annyi ideig kell használni mint amennyi ideig állandó fogszabid volt.
2021. okt. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 évig kellett használni. Nem mozdultak volna a fogaim, de a bölcsességfogaim elkezdtek nőni, így történt egy kis torlódás.
2021. okt. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Az1.válaszolò helyes választ adott. 2x annyi ideig kell.

Asszisztens vagyok

2021. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Örökké biztos nem. Eleve nem élsz örökké, és miután meghaltál már nem sok értelme van az éjszakai fogszabályozónak. A nappalinak se sok. De akkor is el lehet hagyni, ha már nincs fogad.
2021. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden éjszaka
2021. okt. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod, hogy ne mozduljanak el...
2021. okt. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Minimum kétszer annyi ideig, mint ameddig a rögzített fogszabályzót, de egyes esetekben valóban örökké kell hordani. Utóbbi esetben nem kivehető sínt csinálnak, hanem a frontfogakat egymáshoz rögzítik egy belülre ragasztott ív segítségével.
2021. okt. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minel tobbet es tovabb, annal jobb. De kezeles x 2 ev az alap.
2021. okt. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!