Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha be van gyulladva a fogam,...

Ha be van gyulladva a fogam, akkor tényleg nem hat az érzéstelenítő?

Figyelt kérdés
Este alig tudtam aludni tőle, annyira fájt, be van gyulladva. Ma megyek fogászatra, és nagyon félek, mert azt hallottam, hogyha be van gyulladva, akkor nem hat az érzéstelenítő? Ez tényleg így van? Nagyon szeretnék már megszabadulni ettől a fogamtól.:(

2021. okt. 27. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha be van gyulladva, akkor nem fogsz tőle ma megszabadulni, ilyenkor nem csinálnak vele semmit, csak gyógyszert kapsz, ami leviszi a gyulladást.
2021. okt. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hónap elején voltam utoljára bölcsességfog húzáson, azt mondta a doki, hogy ott is be van gyulladva az ideg, de ugyanúgy ki tudta húzni. Ezért bízom abban, hogy ezt is ki lehessen.
2021. okt. 27. 16:26
 3/9 anonim ***** válasza:

És akkor hatott a fájdalomcsillapító?

Ha most ugyanaz a helyzet, akkor mi a kérdés?!

2021. okt. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocs, nem fájdalomcsillapító, hanem érzéstelenítő...
2021. okt. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, hatott. Csak ez a fogam jóval élesebben fáj, mint az akkori, és ezért félek, hogy esetleg ennél tényleg nem fog hatni.

Tavaly decemberben még a Szentkirályiban húztak ugyanezt a fogamat csak a másik oldalt, egy rezidens nő kezelt, kb 5 érzéstelenítőt adott, de ugyanúgy éreztem és kb fél órán keresztül kínzott. Azóta magánhoz járok, csak mindig ez a trauma van bennem azóta is.

2021. okt. 27. 16:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem hat, kapni fogsz mellé másikat. Húztak gyulladt fogamat, nem lesz nálad sem semmi gond.
2021. okt. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem soha nem hatott, de szerencsére az egyik beavatkozás előtt kaptam antibiotikumot és úgy már nem volt gond
2021. okt. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kedves kérdező? Fájt nagyon? Éreztél valamit?
2021. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem éreztem hálistennek, csak egy nagyon pici feszítést. Hamar ki is jött.

Húzás után hazafele fájt a helye, de mire hazaértem, el is múlt.

Még néha-néha enyhén fáj a helye 1-2percekre, de az amiatt van, mivel be volt gyulladva. Szóval minden rendben végre:)

2021. nov. 2. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!