Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van olyan fogorvos aki ezt...

Kivancsiskodo123 kérdése:

Van olyan fogorvos aki ezt vállalja?

Figyelt kérdés
Nem olyan gázosak a fogaim, viszont szeretném hogy egy fogorvos az összeset kihúzza, és kivehető műfogsort helyezzen be a helyükre. A fogaim valójában nem állnak szépen, sárgák, és nehéz lenne szerintem helyrehozni, illetve eléggé költséges is lenne. Láttam az interneten egy huszon valahány éves lányt, akinek nagyon szép fehér fogai voltak és kivehető mű volt az összes, egyáltalán nem volt ciki szerintem, ezért úgy gondolom hogy nekem is szükségem lenne egy ilyen esztétikai fel javításra ahhoz, hogy a kisugárzásom jobb legyen, és szépen mosolyoghassak.

2021. okt. 30. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy szívesen elvállalná akárki is, de ha kifizeted és megkéred szépen, akár bele is mehet.

Véleményem szerint viszont meg lehetne oldani a problémádat fogszabályozással, fogfehérítéssel ill. egyéb kezelesekkel, ha szükséges. Hidd el, sokkal jobb, ha megvannak a saját fogaid.

2021. okt. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a fogorvos, aki ebbe belemegy a diplomáját is visszaadhatná. Tény, hogy vannak olyan kivételes esetek, ahol a teljes fogatlanság jobb megoldás lenne, mint a fogpótlások, de ez iszonyat ritka és nagyon át kell gondolni.

A kivehető ugyan lehet gyönyörű, de 5-10 év után cserélni kell, ami nem kis pénz. Egy fogért anyagárban legalább 50 ezret elkérnek, ezt szorozd meg 32-vel (jobb esetben is minimum 28-al), és add hozzá a rendelői költégeket. A cserélés elkerülhetetlen, mivel a fogsor folyamatosan koptatja alatta az állcsontot és emiatt idővel romlik a minősége és az esztétikája, decubitusok alakulnak ki stb. Minél többször kell cserélni, annál nehezebb lesz tökéletes minőségűt csinálni.

2021. okt. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó pénzért biztos van aki elvállalja...

Abba azért gondolj bele, hogy más egy fényképen vagy egy rövid videón mosolyogni kivehetőssel mint mondjuk enni vagy csak úgy létezni. Az egyik barátnőmnek egy betegség miatt kellett 30 évesen kivehetőst csináltatni. Eddig kb 5 milliót költött rá, mert hiába magánba csinálták, ami előszőr jó volt, az nem volt jó fél év múlva mikor az ínye egy gyulladás után megváltozott, vagy a ragasztó ellenére sem illeszkedett pontosan stb... Az meg csak hab a tortán, hogy azóta nagyon lefogyott, mert már nem szeret enni. Ha foggal eszik, akkor az feltöri az ínyét és ami mégrosszabb nem olyannak érzi az ízeket, mert a felső fogsor ugye takarja a szájpadlást is és ez valahogy ront neki az élményen. Fog nélkül meg marad a puha kaja vagy a püré... Szegény, rengeteget küzd vele még 8 év után is. Azt el kell ismerni, hogy a közös fotókon neki a legszebb és legtökéletesebb mosolya, na de milyen áron.

2021. okt. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Nem ezt a megoldást javasolnám. Cirkon koronákat kellene csak csináltatnod, a fogaidat nem kell kihúzatni, hanem lecsiszoltatni.


Nekem sem voltak olyan rossz állapotban a fogaim, de szépek sem voltak, ráadásul az egyik felső ki is esett, ezért a fogorvos a cirkon koronákat javasolta, tehát lecsiszolták a fogaimat (felül, 6 db fogat), és cirkon koronákat raktak rá, és teljesen esztétikus és megfizethető.

2021. okt. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami kontár fű alatt biztos megcsinálja. Teljes mértékben szakmaiatlan ép, egészséges fogak sorozatos eltávolítása alapos indok nélkül. Ez kimeríti a csonkítás fogalmát.
2021. okt. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor meg fiatal voltam es hulye, ugy akartam tokeletesse tenne a mosolyomat, hogy az egyebkent szinte teljesen egyenes fogsorombol kiallo egyetlen egy oldalso szemfogat kihuzatom.

TOBB fogorvoshoz is elmentem es a fiatal koromra es az egyebkent egeszseges fogra hivatkozva SEHOL nem vallaltak. Es ez EGYETLEN EGY (egeszseges ) fog huzasa lett volna (pusztan esztetikai okokbol).

Szoval oszinten nagyon ketlem, hogy talalsz olyat, aki ezt bevallalja, sot, hogy pontositsak: KIZARTNAK tartom.

2021. okt. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérlek ne kíhúzatni akard!


Mondd egy profibb esztétikai magándokinak, hogy szebb msolyt akarsz, vihetsz képet is inspirációnak. Ő majd tudja, hogy mit kell csinálni! Héjak, koronák, betétek, ínykorrekció az amik elegendők ehhez legtöbbször!


Egy teljes (igényes) smile makeover több milliós tétel, erre készülj.

2021. nov. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!