Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkorona ragasztás után 3...

Fogkorona ragasztás után 3 nappal még normális az "idegentest" érzés, és egy pár tized miliméter eltérés?

Figyelt kérdés

Hónapokig üresen állt az egyik korábban gyökérkezelt fogam korona része, kvázi az ínyig majdnem vissza kellett szedni belole, aztán lenyomatvételek, illesztés próbák stb stb..., nagyon hosszú folyamat volt, már megszoktam hogy nincs ott semmi.


Azóta 3 napja végre felragasztásra került a koronám. Mindent betartottam amit a fogorvosom mondott, sot, nemhogy a minimum 8 óráig de helyette egy teljes napig, 24 órán keresztül nem ettem semmit, csak folyékony cuccokat, de azokat is csak aznap keso este boven 8 óra letelte után, nehogy ne kössön meg jól.


Az elso pár órában persze elég furcsa érzés volt hogy végre lett ott valami ahol eddig semmi sem volt, de még mindig nagyon "idegentest" érzésem van, mintha nem akarna "beilleszkedni" az új fog-családtag. Valamint ha kicsit erosebben megpróbálom összezárni az álkapcsom akkor érzem hogy az utolsó pár tized miliméteren egyszeruen nem megy tovább a dolog mert megakad az új koronában.


Azt mondta a doki hogy pár hét alatt ezt a pár tized milimétert simán "beharapom" majd, volt olyan páciense is aki 1 hónap alatt 2 milimétert "harapott be".



ápr. 28. 01:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj vissza és korrigáltasd.
ápr. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!