Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akinek volt góc a fogában és...

Akinek volt góc a fogában és volt emiatt valami mellékhatása? Hajhullást olvastam leggyakoribbnak. És az eltávolítás után javult?

Figyelt kérdés
Góc, ciszta, gyulladás, tályog, tudom hogy a góc egy gyűjtőfogalom, ne ez legyen a lényeg. Köszönöm a válaszokat

2021. okt. 30. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez egy fertőző góc, akkor a hajhullásnál sokkal komolyabb tünetek is megjelenhetnek. Kezeletlenül akár endokarditiszt is okozhat, ami lényegében a szív belső hártyájának a gyulladását jelenti. Minél hamarabb kezelni kéne azt a gócot, mert magától nem fog megoldódni.
2021. okt. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Pajzsmirigy gyulladás, hajhullas.

Utána elmúlt.

2021. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

volt egy ami elterjedt, az már ki lett szedve

egy kicsi még van, amit két hét múlva megyek és kiszednek

a hajam nem hullik, mondjuk pajzsmirigy alul működésem van.

eléggé sovány vagyok és nehezen hízok, nem tudom esetleg ezt befolyásolja-e, várható-e e téren változás.

2021. okt. 30. 21:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem indokolatlan fàradtsàg, hajhullás, bőrkiütést , ami semmire se reagàl, okoz valszeg a gôcos fogam.

Bőrgyógyász küldött el góc kutatásra.

Röntgen mutatta egybol, 3 hónapig havi egyszer kell mennem kezelésre, és ha utána jó akkor is hónapok mire kiürül a szervezetből.

Utána majd kiderül mit is okozott.

2021. okt. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

kicsit reménykedem hogy normalizálódna a testsúlyom, fáradékonyabb is vagyok, korpás hajam akármivel mosom nem múlik. hátha eztán elmúlna :D

köszönöm a válaszokat!

2021. okt. 31. 16:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem muszáj eltávolítani a gôcos fogat. Költséges de menthető.

Nàlad mit csinàlnak vele?

2021. okt. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hát a fog menthető szokott lenni, gondolom arra gondolsz hogy a fogat nem muszáj eltávolítani és nem a gócra gondolsz


foggyökérkezelte, majd az ínyt felvágta kipucolta a gyulladást, rezekció, varrás.

a foggyökkezelés után "szerintem" ez történt, le voltam takarva, és egy lyuk volt a vászonon, nem láttam mindent.

2021. okt. 31. 17:01
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így gondoltam. Sok sikert hozzá , ha gondolod irdd majd meg mi történt a gòcos tünetekkel később :)
2021. okt. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oké :D remélem hamar jó irányba változnak a gondjaim, már ha a góc miatt vannak
2021. okt. 31. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!