Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől fájhat a két felső...

Mitől fájhat a két felső hátsó fogam ha nem rosszak?

Figyelt kérdés
Pár napja fáj folyamatosan mindkét oldalon a felső leghàtsó fogaim, tegnap voltam fogorvosnàl és egészségesek a fogak. Felső bölcsességfogak már ki lettek húzva régebben úgyhogy biztos, hogy nem az miatt fáj. Olyan mint mikor hideget iszik az ember de nem iszok hideget meg olyan húzó fájdalom mintha azt a két fogat húznàk a fülem felé de náthás se vagyok, fájdalomcsillapító se használ rá.

2021. nov. 6. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kéne egy panoráma röntgent csináltatni. Lehet hogy ciszta van alatta.
2021. nov. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
3 hete voltam panoráma röntgenen egyik alsó bölcsességfog miatt,de minden rendben van
2021. nov. 6. 14:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

De három hete még nem fájt.

Én inkább azt mondanám, hogy minden rendben volt akkor.

2021. nov. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem ciszta akkor ezen felül, ha a temporalis izom be van feszülve/gyulladva akkor az is okozhat fogfájás.


[link]


Nézd meg, hogy esetleg ezek a pontok fájnak-e nyomásra.

De ennek az ellátását normálisan a fogorvos csinálja szintén szóval megéri elmenni

2021. nov. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem jön be a link :(
2021. nov. 10. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Keress rá, hogy "temporalis muscle trigger"

Ki kellene, hogy jöjjön

2021. nov. 11. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!